Jak podaje portal „Pomponik”, Marta Klos jest dziennikarką od dłuższego czasu związaną z TVN24. Jakiś czas temu więcej mówiło się jednak nie o jej pracy zawodowej, ale o życiu prywatnym. Wszystko przez spekulację, że spotyka się z Kubą Wojewódzkim o czym rozpisywała się prasa plotkarska.

Dementując plotki

Marta Klos jakiś czas temu podejrzewana była o romans z samym Królem TVN, Kubą Wojewódzkim. Opublikowano nawet wówczas zdjęcia, na których rzekomo mieli się znajdować wspólnie Marta Klos i Kuba Wojewódzki w czasie wypadu do Kazimierza Dolnego.

Dziennikarka dementowała jednak pojawiające się plotki. Zrobiła to między innymi w wywiadzie udzielonym portalowi „Plejada”. „Nie tylko nie spotykam się z Kubą Wojewódzkim, ale nawet go nie znam. Wszystkie zdjęcia, w kontekście których ta plotka powstała, przedstawiają zupełnie inną osobę, a jej autorzy nawet nie zadali sobie trudu żeby ją zweryfikować. Nikt w tej sprawie się ze mną nie kontaktował” – mówiła wówczas.

Istagram/mrt_klos

Szczęśliwa nowina

W ostatnich dniach Marta Klos podzieliła się ze swoimi wielbicielami radosną nowiną, publikując w mediach społecznościowych zdjęcie ciążowego brzuszka. Pod zdjęciem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy i gratulacji dla przyszłej mamy.

Dziennikarka stara się zachować swoje życie prywatne w tajemnicy. Wiadomo jednak, że dziennikarka jest już mamą, a wkrótce na świecie pojawi się jej kolejna pociecha.

Instagram/mrt_klos

Gratulujemy przyszłej mamie i życzymy szczęśliwego rozwiązania.

Myślicie, że Kuba Wojewódzki, którego łączono z Martą Klos, wreszcie się ustatkuje?

To też może cię zainteresować: Jeden z ulubionych polskich aktorów obchodzi urodziny. Tomasz Karolak nie spodziewał się tak wielu życzeń od fanów

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jeden z ulubionych polskich aktorów obchodzi urodziny. Tomasz Karolak nie spodziewał się tak wielu życzeń od fanów

O tym się mówi: Pogoda w poniedziałek może być bardzo niebezpieczna. Mieszkańcy niektórych regionów powinni szczególnie uważać. Wydano alerty trzeciego stopnia