21 czerwca Tomasz Karolak obchodzi swój kolejny jubileusz. W tym roku aktor kończy 49 lat i to już tylko jeden krok do słynnego „Abrahama”. Przez lata gwiazdor doczekał się uwielbienia fanów, wielu ciekawych ról i propozycji zawodowych, a publiczność najlepiej pamięta go z kreacji Ludwika Boskiego w serialu Rodzinka.pl, czy Darka Jankowskiego z produkcji „39 i pół”.

To jednak nie wszystko, gdyż zagrał również w wielu filmach, a niektórzy nazywają go weteranem komedii romantycznych. Widzowie mogli go zobaczyć w takich produkcjach jak „Lejdis”, „Listy do M.” czy „Planecie Singli”.

To już 49 lat! Kto by się spodziewał, że „wieczny młody” Tomasz Karolak będzie obchodził tak zacny jubileusz. Aktor uwielbiany m.in. dzięki roli w serialu „39 i pół” cieszy się z życzeń od fanów. To wielki dzień dla Tomasza Karolaka.

fot. Instagram

Tomasz Karolak kończy 49 lat! Czego można życzyć aktorowi?

Z pewnością wielu naprawdę barwnych ról na koncie! Fani „Rodzinki.pl” wciąż nie mogą pogodzić się ze zdjęciem serialu a anteny TVP i z pewnością chcieliby zobaczyć Tomasza Karolaka w podobnej produkcji serialowej, być może w innej stacji telewizyjnej. Weiadomo również, że aktor przechodzi trudne chwi e związku z aferą dotyczącą teatru IMKA, którym kieruje od dokładnie dziesięciu lat.

Warto również przypomnieć, że aktor zajmuje się również działalnością muzyczną. Bartoszem Miecznikowskim został członkiem zespołu muzycznego Pączki w Tłuszczu, a grupa doczekała się nawet popularnego singla „Tylko bądź”, z tekstem napisanym przez Pawła Kukiza i debiutu fonograficznego.

fot. Instagram

Jak informował portal „Życie”: SYN ZENONA MARTYNIUKA PONOWNIE ZASKAKUJE SWOIM ZACHOWANIEM. INTERNAUCI SĄ NIEBYWALE ZASKOCZENI NAGANNYM POSTĘPOWANIEM MĘŻCZYZNY

Przypomnij sobie: PAWEŁ DELĄG I DOMINIKA KULCZYK PRZYŁAPANI NA RANDCE. WYMIENIALI SIĘ POCAŁUNKAMI W CENTRUM STOLICY

Portal „Życie” pisał również: MAŁGORZATA ROZENEK – MAJDAN PO PORODZIE OTRZYMUJE BARDZO DUŻO OFERT WSPÓŁPRAC. ZA JEDNĄ Z NICH OTRZYMA REKORDOWĄ KWOTĘ, INTERNAUCI SĄ W SZOKU