Agnieszka Chylińska jest jedną z najbardziej charakterystycznych wokalistek polskiej sceny muzycznej. Jak się okazuje, ostatnio w jej życiu nie było kolorowo.

Złe chwile w życiu Agnieszki Chylińskiej

Jakiś czas temu media donosiły, że w życiu Agnieszki Chylińskiej pojawiły się problemy. Jak się okazuje, dotyczyły one związku gwiazdy.

Skąd o tym wiadomo? Fani zaczęli podejrzewać, że w relacji Agnieszki Chylińskiej i jej męża dzieje się źle, kiedy to artystka zaczęła nosić koszulkę z napisem „Niczyja”. Co więcej, na ciele artystki pojawił się nowy tatuaż. Jest to dość intrygujący napis „grzesznica”.

Artystka sama przyznała, że w jej związku nie jest najlepiej. Dodatkowo wyznała, że nie jest w stanie odpocząć ponieważ od pewnego czasu śpi w pokoju razem ze swoimi dziećmi.

Dziennikarze „Dobrego Tygodnia” zapytali natomiast menadżerkę Agnieszki Chylińskiej o to, co dzieje się w związku gwiazdy. Jak się okazuje kobieta nie zaprzeczyła, że gwiazda ma problemy związkowe.

- Wiele wskazuje na to, że para nie mieszka już razem - mogliśmy przeczytać w tygodniku „Dobry Tydzień”.

Instagram: agnieszka.chylinska

Czy los znów uśmiechnął się do Agnieszki Chylińskiej?

Ostatnio jednak, Agnieszka Chylińska wydała książkę „Dzielny Olczak”. Opisuje tam losy rodziny Zezików.

Jeśli fabuła książki pokrywa się z tym, co dzieje się w życiu Agnieszki Chylińskiej to możemy domyślać się, że para dała sobie kolejną szansę i wszystko wraca do normy!

- Tata chyba cały czas głęboko w sercu liczył na to, że kiedyś może Mama do niego wróci - możemy przeczytać w książce artystki.

Co więcej, ostatnio na Instagramie Agnieszka Chylińska opublikowała filmik, który nagrała w swoim ogrodzie.

- Bardzo długo na to słońce czekałam! - wyznała artystka na nagraniu.

Instagram: agnieszka.chylinska

Jak informował portal „Życie”: SYN ZENONA MARTYNIUKA PONOWNIE ZASKAKUJE SWOIM ZACHOWANIEM. INTERNAUCI SĄ NIEBYWALE ZASKOCZENI NAGANNYM POSTĘPOWANIEM MĘŻCZYZNY

Przypomnij sobie: PAWEŁ DELĄG I DOMINIKA KULCZYK PRZYŁAPANI NA RANDCE. WYMIENIALI SIĘ POCAŁUNKAMI W CENTRUM STOLICY

Portal „Życie” pisał również: MAŁGORZATA ROZENEK – MAJDAN PO PORODZIE OTRZYMUJE BARDZO DUŻO OFERT WSPÓŁPRAC. ZA JEDNĄ Z NICH OTRZYMA REKORDOWĄ KWOTĘ, INTERNAUCI SĄ W SZOKU