Joanna Koroniewska pokazała się w naturalnej odsłonie

Joanna Koroniewska jako jedna z niewielu gwiazd chętnie dzieli się w mediach społecznościowych swoimi codziennymi przemyśleniami.

W ostatnim czasie aktorka zamieściła zabawne zdjęcie bez makijażu i z potarganymi włosami i czerwoną twarzą, prosto po treningu. W ten sposób pragnie zainspirować innych do akceptowania siebie w naturalnej odsłonie.

Ponadto Joanna Koroniewska dodała urocze zdjęcie, na którym jest… naga! Oczywiście zasłoniła niektóre części ciała. Trzeba przyznać, że wygląda naprawdę zachwycająco.

Joanna Koroniewska. Źródło: instagram.com
Joanna Koroniewska. Źródło: instagram.com
Joanna Koroniewska. Źródło: instagram.com

Fani jeszcze jej takiej nie widzieli

To nie pierwszy raz, kiedy gwiazda namawia do pokazywania naturalnej siebie. Na jej Instagramie regularnie pojawiają się zdjęcia bez makijażu.

Jaki jest sekret jej promiennej cery? Joanna Koroniewska przyznała, że przywiązuje dużą wagę do dbania o cerę. Aktorka każdego wieczoru używa płynu micelarnego i żelu, a następnie tonizuje skórę.

Nie zapomina także o stosowaniu odpowiednio dobranych kremów do twarzy i pod oczy oraz serum. Dodatkowo raz w tygodniu stosuje oczyszczający peeling i maseczkę.

Joanna Koroniewska. Źródło: instagram.com
Joanna Koroniewska. Źródło: instagram.com
Joanna Koroniewska. Źródło: instagram.com

Wesołe zdjęcie aktorki bardzo spodobało się jej obserwatorom. Od razu pod zdjęciem pojawiło sie mnóstwo pozytywnych komentarzy, w tym między innymi od jej koleżanek z branży.

Nektórzy fani stwierdzili, że Joanna Koroniewska wygląda bardzo korzystnie w takiej naturalnej wersji niż kiedy się wystroi. Inni chwalili gwiazdę za to, że ma wiele dystansu do siebie.

Zobacz także: MĘŻCZYZNA SZEDŁ PRZEZ LAS. NAGLE POJAWIŁ SIĘ PRZED NIM WILK. STARY LEKARZ NATYCHMIAST ZAUWAŻYŁ DZIWNE ZACHOWANIE ZWIERZĘCIA

Może zainteresuje Cię to: MARTYNA WOJCIECHOWSKA I PRZEMYSŁAW KOSSAKOWSKI ROBIĄ REMONT. JAK URZĄDZAJĄ SWOJE CZTERY KĄTY? KUCHNIA WYGLĄDA NIESAMOWICIE

Portal "Życie" informował o: WIELKA IMPREZA MAGDY GESSLER. WRAZ Z CIĘŻARNĄ CÓRKĄ I JEJ CHŁOPAKIEM ODDAŁA SIĘ PYSZNEJ, RODZINNEJ ZABAWIE