Chyba każdy pamięta, jak to jest, gdy odwiedzi się babcię. Nigdy nie pozwoli na to, by być głodnym, z chęcią poczęstuje nas pysznym obiadem lub przysmakami i nie sposób odmówić, gdy zaproponuje dokładkę, mówiąc: „coś słabo wyglądasz, musisz zjeść”.

Skutki odwiedzin są widoczne na wadze – przy dłuższym pobycie u babci można przytyć nawet kilka kilogramów. Wiedzą o tym także Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, którzy zdecydowali się zafundować członkowi rodziny wakacje u Katarzyny Dowbor.

Para posiada psa, który pojechał do „babci” Katarzyny Dowbor na dwa tygodnie.

Joanna Koroniewska poinformowała o dodatkowych kilogramach pupila w zabawnym poście na Instagramie.

„Nie ma to, jak wizyta u babci. Dwa tygodnie wizyty naszego pieska i już parę kilogramów na plusie. Zresztą nie po raz pierwszy. Jak się dostaje pyszne polędwiczki, to tak to się kończy. Od jutra wracamy na treningi. Przynajmniej będzie dobry pretekst. Pytanie nasuwa się jedno, czy ona w ogóle będzie chciała z nami wracać? Jak myślicie?” – podpisała zdjęcie, na którym znajdują się ona, Maciej Dowbor, Katarzyna Dowbor i pies.

Wiele osób pisało, że odwiedziny ich psów u „babć” również kończą się dodatkowymi przysmakami i kilogramami.

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska lubią co jakiś czas zażartować. Niedawno zabawnymi przemyśleniami podzielił się Maciej – dotyczyły one ojcostwa.

Na swoim Instagramie Dowbor zamieścił zdjęcie, na którym zastanawia się, jakie body dla dziecka wybrać.

„To jest dopiero wyzwanie. @joannakoroniewska : „ Kup parę bodziaków, chyba dasz sobie radę?!” . Ja nie dam rady?! Hmmm... a rozmiar, kolor, grafika, grubość materiału, długi czy krótki rękaw, z kołnierzykiem czy bez?! Czy w palemki to jest napewno dobre dla dziewczynki?! Ja zaraz tu zwariuję” – podpisał fotografię.

Przypomnij sobie o… CIĘŻKIE CHWILE W ŻYCIU DOWBOR. CHODZI O JEJ PROGRAM!

Jak informował portal Życie: ŻONA POLSKIEGO PIŁKARZA ZOSTAŁA OKRADZIONA! WSZYSTKO PRZEZ SŁABY WYSTĘP MĘŻA

Portal Życie pisał również o… ROKSANA WĘGIEL POPROWADZI FINAŁ EUROWIZJI JUNIOR W POLSCE. WIADOMO, JAK SIĘ UBIERZE