Roksana Węgiel to 14-letnia wokalistka, która zwyciężyła pierwszą edycję „The Voice Kids” oraz 16. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci w 2018 roku.

Piosenkarka wyraźnie wie, że to jej pięć minut, i stara się je wykorzystać jak najlepiej. Nagrała płytę, którą promowała na swojej trasie koncertowej „The X Tour Roxie”.

Przyjęła także propozycję poprowadzenia tegorocznego finału Eurowizji Junior.

Finał konkursu odbędzie się 24 listopada w Gliwicach. Na scenie pojawią się reprezentanci różnych krajów. Polskę reprezentować będzie 12-letnia Viki Gabor, która podczas festiwalu zaśpiewa utwór „Superhero”.

Roxie Węgiel będzie współprowadzącą Eurowizję Junior. 14-latka poza pięknym głosem niejednokrotnie zachwycała pięknymi stylizacjami. Część osób uważa, że są zbyt odważne jak na ten wiek.

Roksana Węgiel stanęła przed zadaniem wyboru odpowiedniego stroju na finał Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Stylizowaniem 14-latni zajmuje się Lidia Kalita, projektantka.

Kalita uchyliła rąbka tajemnicy, pokazując jedno ze zdjęć wykonanych podczas przymiarek. Na fotografii Roksana ma jeden ze strojów, który przygotowany został na Eurowizję Junior.

Roxie ma na sobie dopasowaną neonowożółtą sukienkę z bufiastymi rękawami. Ze względu na fakt, że kreacja ma duży dekolt, jest podszyta półprzezroczystą siatką, a spod spodu przebija ciemniejsze ubranie, którego zadaniem jest sprawić, by całość wyglądała „grzeczniej”.

Wygląda w niej naprawdę dobrze. Tego samego zdania są internauci, którzy zasypują ją komplementami.

Nie wiadomo, jakie buty i akcesoria wybierze Roksana Węgiel.

Finał Eurowizji Junior odbędzie się już 24 listopada. Wtedy dowiemy się, jak zostanie pomalowana wschodząca gwiazda oraz na jakie dodatki się zdecyduje.

Przypomnij sobie o… TO MIAŁA BYĆ RUTYNOWA KONTROLA DROGOWA… POLICJANCI NIE WIERZYLI WŁASNYM OCZOM

Jak informował portal Życie: PRAWDA O JOLANCIE KWAŚNIEWSKIEJ WYCHODZI PO LATACH! "WYGLĄDASZ JAK CHORE WIEJSKIE DZIECKO"

Portal Życie pisał również o… HOLLYWOOD ŻEGNA MŁODZIUTKĄ AKTORKĘ! JEJ KARIERA ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA NAGLE - MIAŁA ZALEDWIE 13 LAT