Martyna Wojciechowska jest osobą, która nie przepada za ujawnianiem zbyt wielu informacji z życia prywatnego. Z rozwagą dawkuje to, co przekaże swoim fanom, dlatego wielu z nich do niedawna nie wiedziało, jak wygląda codzienne życie podróżniczki.

Teraz jednak, gdy już od jakiegoś czasu nie kryje się ze swoją relacją z Przemkiem Kossakowskim, obserwatorzy obojga partnerów z ciekawością czekają na kolejne informacje od zakochanych. Po raz pierwszy pokazali się publicznie razem na Balu TVN-u w 2018 roku.

Jakiś czas temu Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski zamieszkali wspólnie. Najwyraźniej postanowili, że pora wprowadzić pewne zmiany do ich kącika.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossamowski remontują mieszkanie

Para mieszka w Warszawie – Przemysław Kossakowski, Podlasianin, przeprowadził się do stolicy specjalnie dla swojej ukochanej. Choć z chęcią odwiedzają chatkę mężczyzny, na co dzień przebywają w wielkim mieście.

Martyna Wojciechowska. Źródło: Instagram
Martyna Wojciechowska. Źródło: Instagram
Martyna Wojciechowska. Źródło: Instagram

Najwyraźniej przy okazji narodowej kwarantanny podjęli wspólną decyzję o tym, że ich mieszkanie wymaga odświeżenia. Para przestrzega rządowych zaleceń i postanowiła zająć sobie czas, reorganizując swoje cztery kąty.

Nie kryją się z tym, że marzą o domu, w którym zamieszkają razem z córką Martyny Wojciechowskiej z poprzedniego związku, Marysią. Jednak póki co musi im wystarczyć mieszkanie, które właśnie odświeżają.

„Przygotowania do kolejnego tygodnia #MARTYNACHALLENGE zaczęliśmy już wczoraj. TEAMWORK! A jak u Was?” – opisała najnowsze zdjęcie na Instagramie podróżniczka.

I choć fani chętnie komentowali zdjęcie, to w dużo większym stopniu skupili się na… kuchni Martyny i Przemka, a konkretniej – lodówce. Dlaczego?

Otóż nie trzeba długo się przyglądać – lodówka znajduje się niemal w centralnej części kadru. I może nie byłoby w niej nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że niemal całą powierzchnię urządzenia zajmują magnesy, które Martyna z pewnością przywoziła z kolejnych wojaży.

Chcielibyście takie?

Przypomnij sobie o… TEN FILMIK PODBIŁ SERCA INTERNAUTÓW. PAPUGA PSOCIŁA SIĘ WIELKIEMU KOTU. REAKCJA ZWIERZAKA JEST NIEWIARYGODNA

Jak informował portal Życie: NOWE ZDJĘCIE RODZINNE ANI I GRZEGORZA Z PROGRAMU „ROLNIK SZUKA ŻONY”. DO KOGO PODOBNA JEST ICH CÓRECZKA

Portal Życie pisał również o… UFO BYŁO DOBRZE ZNANE LUDZIOM JUŻ W STARYCH DZIEJACH? PRZEDSTAWIAMY NIEWIARYGODNE DZIEŁA SZTUKI, KTÓRE MOGĄ POTWIERDZAĆ TĘ TEZĘ