W internecie pojawiło się nagranie, które robi na internautach piorunujące wrażenie. Pokazany jest na nim chłopiec, który zaprzyjaźnił się z... płaszczką! Nieprawdopodobne, a jednak.

Chłopiec zaprzyjaźnił się z wodnym stworem

Pewien chłopiec podszedł do brzegu wody i nagle z jej głębin wynurzył się stwór. Jednak dziecko nie było przerażone. Mało tego, chłopiec został przy stworzeniu i postanowił je pogłaskać.

Tym wodnym stworzeniem była płaszczka. Na nagraniu możemy zobaczyć, że polubiła ona chłopca i z przyjemnością przyjęła jedzenie, które ten jej podawał.

Wiele osób nie mogło uwierzyć, w finał tej historii, bo płaszczki przecież nie są pupilami, które lubią mieć kontakt z ludźmi. W przypadku chłopca na szczęście wszystko dobrze się skończyło, jednak warto pamiętać, że płaszczka jest stworzeniem, które podczas wykrycia zagrożenia, może zaatakować swoim śmiertelnym żądłem. Na szczęście w towarzystwie chłopca czuła się bezpiecznie.

Niezwykła przyjaźń. Źródło: youtube.com
Niezwykła przyjaźń. Źródło: youtube.com
Niezwykła przyjaźń. Źródło: youtube.com

Nagranie z chłopcem i płaszczką robi furorę w internecie

Nagranie, na którym młody chłopiec karmi płaszczkę obejrzało już 58 milionów ludzi! Trzeb przyznać, że ta niezwykła przyjaźń jest naprawdę zaskakująca. Nikt się przecież nie spodziewał , że można się zaprzyjaźnić z morskim stworem.

Chłopiec miał jednak dużo szczęścia, bo nie wszystkie płaszczki są tak przyjazne i otwarte na ludzi. To spotkanie mogło się zakończyć tragicznie.

Niektóre płaszczki mogą zaatakować ludzi i nawet doprowadzić do śmierci. Jednak robią to tylko wtedy, kiedy poczują się zagrożone.

To też może cię zainteresować: STAN ZDROWIA ANDRZEJA STRZELECKIEGO NIE JEST NAJLEPSZY. AKTOR WYZNAŁ PRAWDĘ W ROZMOWIE Z TVP

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: NIEBEZPIECZNE KLESZCZE LICZNIE WYSTĘPUJĄ W JEDNYM Z POLSKICH MIAST. UKĄSZENIE MOŻE NIEŚĆ ZA SOBĄ POWAŻNE KONSEKWENCJE

O tym się mówi: JEDEN Z BANKÓW OSTRZEGA SWOICH KLIENTÓW. NIEKTÓRZY MOGĄ NAPOTKAĆ NA POWAŻNE PROBLEMY PODCZAS KORZYSTANIA Z BANKOMATU