Magda Gessler jest jedną z najlepiej zarabiających celebrytek w Polsce. Kobieta oprócz prowadzenia kulinarnego show „Kuchenne Rewolucje”, prowadzi także „Master Chefa”, angażuje się w wiele projektów reklamowych, ma swój kanał w serwisie YouTube i jest właścicielką kilku restauracji.

Magda Gessler zrobiła dużą karierę

Dodatkowo Magda Gessler ma udziały w firmie, która produkuje alkohole, posiada także swoją firmę „Ice Queen”, która wytwarza oraz sprzedaje lody.

Największą jednak popularność pani Magda uzyskała dzięki programowi „Kuchenne Rewolucje”, w którym czuwa nad rewolucjami w upadających restauracjach. Gessler służy radą i uczy kucharzy, jak prawidłowo przyrządzać dania.

Magda Gessler. Źródło: pudelek.pl
Magda Gessler. Źródło: pudelek.pl
Magda Gessler. Źródło: pudelek.pl

„Kuchenne rewolucje” to jeden z najpopularniejszych programów kulinarnych w Polsce. Na antenie TVN pojawił się w 2010 roku i od tego czasu bije rekordy oglądalności.

Magda Gessler zdecydowała się na szczere wyznanie

Okazuje się jednak, że życie Magdy Gessler nie jest takie kolorowe, na jakie wygląda. Kobieta od lat zmierza się z niepokojącą chorobą.

Fani gwiazdy zauważyli, że jej twarz wygląda inaczej. Mianowice uważają oni, że rysy jej twarzy znacznie zmieniły się w ostatnim czasie. Zastanawiali się co może być tego przyczyną.

Magda Gessler. Źródło: Instagram
Magda Gessler. Źródło: Instagram

Popularna restauratorka postanowiła w końcu, że sama skomentuje całą sytuację . W udzielonym dla agencji Newseria wywiadzie pani Magda otwarcie opowiedziała o swojej chorobie.Gwiazda TVN-u miała bowiem paraliż nerwu trójdzielnego, przez co rysy jej twarzy mogą czasem wyglądać dość nieregularnie. Niestety choroby nie da się ot tak wyleczyć.

Magda Gessler może jedynie poddać się stosownym zabiegom medycyny estetycznej. Twierdzi jednak, że nie chce nic poprawiać. Dobrze się czuje ze swoim wyglądem i nie potrzebuje botoksu ani innych ulepszaczy.

Przypomnij sobie o… HANNA LIS GRATULUJE MAJDANOM NARODZIN DZIECKA. CZEGO ŻYCZYŁA CHŁOPCU?

Jak informował portal Życie: ODKRYTO TAJEMNICE ZENKA MARTYNIUKA I MARCINA MILLERA. JAKIE POKĄTNE INTERESY PROWADZĄ GWIAZDY DISCO POLO