Nareszcie po wielu latach Łukasz Nowicki będzie mógł być spokojny o własne dziecko. Aktor i prezenter po latach zyskał możliwość bliskich kontaktów z ukochanym synem, 16-letnim Piotrem.

Jedyny syn Nowickiego ze związku z Haliną Mlynkovą zamierza wynieść się ze stolicy Czech, Pragi i przenieść do Warszawy. To za sprawą planów nastolatka, chce od nowego roku szkolnego zacząć naukę w liceum o profilu filmowym. Wszystko wskazuje zatem na to, że pójdzie w ślady znanego ojca i jeszcze bardziej znanego dziadka, filmowego amanta, Jana Nowickiego.

- Potwierdzam, że syn od najbliższego roku szkolnego będzie się uczył w Polsce - mówi tygodnikowi „Świat i Ludzie” Łukasz Nowicki, cytowany przez portal Pomponik.pl.

Nie da się ukryć, że relacja między byłymi małżonkami nie są najlepsze, lecz tęskniący za synem ojciec wreszcie będzie mógł odetchnąć z ulgą i widywać się z Piotrem tak często, jak pozwoli na to czas.

fot. Instagram @lukasz__nowicki

Syn Łukasza Nowickiego wraca do Polski. Będzie uczył się w liceum o profilu filmowym

Panowie nie zamieszkają jednak wspólnie, gdyż powrót do Polski planuje również Halinka Mlynkova i nastolatek najpewniej zamieszka z matką.

Nie da się ukryć, że Piotr bardzo mocno odczuł na sobie rozwód rodziców, a Łukasz Nowicki nie mógł pogodzić się z tym, że po ślubie Haliny Mlynkovej z czeskim producentem Leszkiem Wronką 5 lat temu piosenkarka zabrała ze sobą wówczas 11-letnegio syna do Czech. Kontakty ojca i syna były od tej pory mocno utrudnione.

W tym roku 16-latek kończy szkołę podstawową i ponieważ marzy o karierze filmowej postanowił gruntownie przygotować się do realizacji marzeń. Stąd wybór liceum o takim profilu. Chłopak przeszedł przez rekrutację. Być może – tak jak ojciec i dziadek – skończy krakowską szkołę teatralną!

fot. Instagram @lukasz__nowicki

To też może cię zainteresować: STAN ZDROWIA ANDRZEJA STRZELECKIEGO NIE JEST NAJLEPSZY. AKTOR WYZNAŁ PRAWDĘ W ROZMOWIE Z TVP

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: NIEBEZPIECZNE KLESZCZE LICZNIE WYSTĘPUJĄ W JEDNYM Z POLSKICH MIAST. UKĄSZENIE MOŻE NIEŚĆ ZA SOBĄ POWAŻNE KONSEKWENCJE

O tym się mówi: JEDEN Z BANKÓW OSTRZEGA SWOICH KLIENTÓW. NIEKTÓRZY MOGĄ NAPOTKAĆ NA POWAŻNE PROBLEMY PODCZAS KORZYSTANIA Z BANKOMATU