Jak podaje portal „Pomponik”, Karol Strasburger mimo 72 lat nadal pozostaje aktywny. W programie „Kwarantanna live” uchylił rąbka tajemnicy co do tego, w jaki sposób udaje mu się pozostawać w dobrej formie. W czym tkwi sekret?

Praca nad sobą

Karol Strasburger uważa, że nigdy nie można przestać nad sobą pracować, choć podkreślił, że nie jest zwolennikiem medycyny estetycznej, która ma na celu poprawę wyglądu. Nie stroni za to od stosowania kosmetyków i zawsze wybiera te, produkowane w Polsce – jego zdaniem są po prostu najlepsze.

"Kosmetyki to rzecz dla mnie naturalna. Nie to, że ja siedzę godzinami i dopasowuję. (...) Na ciało nałożę balsam, który jest prawdziwy. Przeważnie są to polskie kosmetyki" – przyznał w rozmowie w „Kwarantanna live”. Prowadzący „Familiadę” zapewnił także, że zawsze sprawdza skład kupowanych kosmetyków.

YouTube

Narodziny córki

Późne ojcostwo nie przeraziło Strasburgera, ani nie zmieniło jego aktywnego stylu życia. „Wychodzę z założenia, że nie wiek się liczy, lecz kondycja, w jakiej jest człowiek. A ta u mnie wciąż jest doskonała. Po urodzeniu córki dbam o siebie tak samo, jak robiłem to wcześniej. Uprawiam sport: biegam, gram w tenisa, jeżdżę na nartach. Ponadto regularnie chodzę na badania” – powiedział w rozmowie z „Twoim Imperium”.

Aktywności z pewnością nie brakuje aktorowi i prowadzącemu „Familiadę” także dzięki temu, że on i jego młodsza o 37 lat żona sami opiekują się swoją córeczką. „A ta u mnie wciąż jest doskonała. Po urodzeniu córki dbam o siebie tak samo, jak robiłem to wcześniej. Uprawiam sport: biegam, gram w tenisa, jeżdżę na nartach. Ponadto regularnie chodzę na badania” – powiedział.

YouTube

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Koronawirus wśród kurierów. Trzeba mieć się na baczności, wśród zakażonych dziesiątki pracowników firmy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Konsumenci muszą mieć się na baczności. GIS informuje o skażeniu pewnego popularnego produktu, nie wolno go spożywać

O tym się mówi: IMGW wydało alerty dla całej Polski. W wielu miejscach będzie gwałtownie, mogą pojawić się trąby powietrzne