18 czerwca to specjalna data dla wszystkich polityków Prawa i Sprawiedliwości. Tego dnia swoje urodziny obchodzi Jarosław Kaczyński, kiedyś z nieżyjącym już bratem bliźniakiem, Lechem Kaczyńskim, prezydentem RP.

Od samego rana prezes PiS otrzymuje masę urodzinowych życzeń, a Internet, szczególnie media społecznościowe, z Twitterem na czele są wprost zalane ciepłymi słowami wysuwanymi w stronę Jarosława Kaczyńskiego.

Nie wiadomo, w jaki sposób Jarosław Kaczyński spędzi ten wyjątkowy dzień i w jakim towarzystwie. Pewne jest jednak, ze ma ręce pełne roboty w związku z organizacją wyborów prezydenckich i kampanią wyborczą Andrzeja Dudy. Portal Pomponik.pl postanowił wrócić do czasów młodości polityka. Jedna z fotografii szczególnie zdziwiła wielbicieli Kaczyńskiego!

Jarosław Kaczyński przyszedł na świat jako jeden z bliźniaków 18 czerwca 1949 roku. Tym samym dziś obchodzi swoje 71. urodziny

Wielu Polaków pamięta braci z czasów dzieciństwa. Jako kilkuletni chłopcy wystąpili wspólnie w kultowym filmie dla dzieci „O dwóch takich, co ukradli księżyc”, ekranizacji powieści pod tym samym tytułem Kornela Makuszyńskiego. Przeciwnicy polityków często używali tego faktu jako argumentu przeciwko ich działalności.

źródło: YouTube/RMF FM

Jarosław Kaczyński jest absolwentem Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, uzyskując tytuł magistra w 1971 roku. 5 lat później obronił doktorat na macierzystej uczelni.

W 2006 roku powołano go na urząd Prezesa Rady Ministrów, który sprawował tylko przez rok. Jego następcą został Donald Tusk. Jest współzałożycielem powstałej w 2003 roku partii politycznej Prawo i Sprawiedliwość, a także jej prezesem.

Oprócz miłości do kotów, uwielbieniem darzy również tradycyjną polską kuchnię. Na co dzień mieszka w skromnym domu na warszawskim Żoliborzu.

źródło: pomponik.pl

Jak informował portal „Życie: PLOTKI O ELŻBIECIE JAWOROWICZ POTWIERDZIŁY SIĘ. GŁÓWNA ZAINTERESOWANA KOMENTUJE MEDIALNE DONIESIENIA

Przypomnij sobie: KRZYSZTOF CUGOWSKI ZNALAZŁ SIĘ W TRUDNEJ SYTUACJI FINANSOWEJ. „ROK, DWA PRZEŻYJĘ BEZ GRANIA, ALE CO DALEJ?”. JEGO EMERYTURA NIE WYSTARCZA NA WIELE

Portal „Życie” pisał również: DO SEJMU WPŁYNĄŁ WNIOSEK O WOTUM ZAUFANIA DLA RZĄDU. PODCZAS WYSTĄPIENIA MATEUSZA MORAWIECKIEGO PADŁY BARDZO OSTRE SŁOWA