Jak podje portal „Pomponik”, Krzysztof Ibisz wspólnie z Kajrą w strojach ślubnych. Część fanów złożyła parze życzenia i gratulacje, inni martwili się o Sławmira. Uspokajamy Kajra nadal jest ze Sławomirem. Jej ślub z Krzysztofem Ibiszem to tylko element teledysku do nowej piosenki artysty pod tytułem „Weselny pyton”.

Reakcje na ślub

Do udawanego ślubu na potrzeby teledysku odniosła się była żona Krzysztofa, Anna Nowak-Ibisz. "CIBIE POWINNA FUNKCJONOWAĆ NOWA WERSJA ZNANEGO POWIEDZENIA made by Ibisz ; WYSZEDŁEM SIĘ ŻENIĆ - ZARAZ WRACAM A szkoda , że nie pozwoliłeś swojej rodzinie ryżem rzucać - gotowanym. Taka nowa moda ślubna ! Iza Janachowska mi zdradziła WSZYSTKIEGO DOBREGO NA NOWEJ DRODZE" – ironizowała (pisownia oryginalna).

Instagram/krzysztof_ibisz_official

Z gratulacjami pospieszyli także fani. „Wszystkiego dobrego na Nowej drodze życia pozdrawiam serdecznie nowożeńców” – napisała jedna z internautek. „A co na to Sławomir?” – dopytywała inna. Nie wszyscy jednak dali się nabrać. „Czy tylko ja mam wrażenie że to fake ??” – zapytała jedna z obserwatorek Ibisza.

Sławomir wraca

Sławomir wrócił nie tylko do tworzenia muzyki, ale także na poczet kręconego teledysku także do swojego dawnego wizerunku. Artysta zgolił brodę, a w mediach społecznościowych pokazał, jak przymierza się do ścięcia głowy żony toporem.

Teledysk ma się pojawić w najbliższą sobotę o godzinie 19:00 na kanale Sławomira w serwisie YouTube.

Instagram/slawomir_gwiazda_rock_polo

A wy, daliście się nabrać?

To też może cię zainteresować: Zofia Zborowska bez pracy! Fani znanej aktorki są zawiedzeni, nie zobaczą jej już w ulubionym serialu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Pałac Kensington wydaje rzadkie oświadczenie obalające nową intrygę na temat Kate Middleton. Czy stoi za nią Meghan?

O tym się mówi: Ministerstwo Zdrowia z informacją, która zmieni kwarantannę o 180 stopni. Polacy zaskoczeni, nie wiedzą, co o tym sądzić