Trzeba przyznać, że Zofia Zborowska, córka wybitnego aktora Wiktora Zborowskiego należy do grupy najbardziej wyluzowanych, skorych do kontaktu z fanami, bezpretensjonalnych i „na luzie” polskich aktorek.

Jej profil na Instagramie cieszy się wielką popularnością, ma blisko 307 tysięcy obserwatorów, a na Facebooku niemal nieustannie zasypywana jest ciepłymi komentarzami i pytaniami od wielbicieli. Widać, że aktorka nie zadziera nosa, a jej związek z Andrzejem Wroną, jednym z najlepszych polskich siatkarzy kwitnie.

Ostatnio powiedziała wprost, że aktorstwo nie jest podstawą jej utrzymania, ani największą pasją, a o pracę i fundusze nie musi się już martwić.

- Jeśli chce się być człowiekiem szczęśliwym, zdrowym i wesołym, nie można się zaharowywać – wyznała w wywiadzie cytowanym przez swiatseriali.interia.pl, przekonując, że nie boi się chwili, w której przestanie dostawać propozycje aktorskie.

Trzeba przyznać, że Zofia Zborowska nie przebiera w propozycjach, niczym w ulęgałkach. Od 2017 roku gra jedynie w „Barwach Szczęścia”, zaliczyła również krótki epizod w serialu „Za marzenia”.

fot. Instagram @zborowskazofia

Zofia Zborowska odchodzi z „Barw Szczęścia”. Powód jej rezygnacji jest zadziwiający!

Do mediów trafiła właśnie informacja o tym, że fani sympatycznej dentystki Anety Dylskiej będą musieli się z nią pożegnać na zawsze. Aktorka zdecydowała się otwarcie odejść z serialu ze względu na niechęć do kojarzenia jej osoby z Telewizją Polską!

- Praca w TVP przestała mnie interesować – przypomina jej niedawne słowa magazyn "Teleshow".

Ma to być znak protestu, a jednocześnie obrony swojego ojca, Wiktora Zborowskiego. Aktorce nie spodobało się wiązanie aktora ze sprawą afery pedofilskiej w sopockiej „Zatoce Sztuki”. Chodzi oczywiście o fragmenty głośnego dokumentu Sylwestra Latkowskiego. Pojawiła się w nim wyraźna sugestia, że Zborowski wspierał działalność klubu i jego szefów.

Zofia Zborowska wyraźnie stanęła po stronie ojca, którego wizerunek twórcy „Nic się nie stało” wykorzystali bezpardonowo i bez jego zgody w filmie.

fot. Instagram @zborowskazofia

Przypomnij sobie o… DLACZEGO JAPOŃCZYCY WKŁADAJĄ SÓL DO TOALETY I DLACZEGO POWINNIŚMY ROBIĆ TO SAMO

Jak informował portal Życie: EDYTA GÓRNIAK OSZUKAŁA TELEWIZJĘ POLSKĄ. O CO CHODZI I DLACZEGO TO ZROBIŁA

Portal Życie pisał również o… ZABIERZESZ CHŁOPCA ZE SOBĄ, KIEDY BĘDZIEMY SZUKAĆ RODZICÓW? NIE BÓJ SIĘ, JEŚLI NIE ZOSTANIE NATYCHMIAST ZNALEZIONY