Jak podaje "Pomponik", członkowie rodziny królewskiej nie są obcy plotkom i krytykom w prasie, ale korygują artykuły tylko w niezwykle rzadkich okolicznościach, co nadaje dzisiejszemu oświadczeniu z Pałacu Kensington jeszcze większą wagę.

Kto stoi za intrygą przeciwko Kate

YT

Wcześniej w tym tygodniu Tatler opublikowała okładkę Anny Pasternak na temat księżnej Cambridge , która szczegółowo bada, jak zmieniła się jej rola od czasu, gdy Harry i Meghan przeszli z wyższych stanowisk w rodzinie królewskiej.

W artykule źródło opisane tylko jako przyjaciółka twierdzi, że Kate jest zła na jej zwiększone obowiązki w nowej, wyszczuplonej monarchii. „Kate jest wściekła z powodu większego obciążenia pracą” - mówi źródło. „Oczywiście uśmiecha się i ubiera odpowiednio, ale nie chce tego. Czuje się wyczerpana i uwięziona. Pracuje tak ciężko, jak najwyższy dyrektor generalny, który musi być cały czas wyrzucany, bez korzyści związanych z granicami i dużą ilością świąt . ”

Artykuł twierdzi również, że Kate ma mniej niż przyjazne stosunki z Meghan. Ponownie, źródło opisane tylko jako przyjaciel, zauważa: - "Catherine i William byli bardzo ostrożni od samego początku w sprawie Meghan, która zraniła Harry'ego i zirytowała go. William słusznie ostrzegł Harry'ego, by spowolnił związek".

Właśnie dlatego wszyscy się rozeszli, gdy szczelina się pogłębiła między braćmi i Kate, która kiedyś starała się być tak blisko Harry'ego, próbować go uspokoić. Ale zawsze będzie lojalna wobec Williama.

Inny anonimowy przyjaciel opisuje spór między obiema kobietami dotyczący tego, czy druhny Meghan powinny nosić rajstopy. „To był gorący dzień i najwyraźniej był spór o to, czy druhny powinny nosić rajstopy, czy nie."

Fabuła artykułu bada także relacje Kate z rodziną i jej ostrożność w stosunku do swojej publicznej osobowości, co jest cechą sprzeczną z postacią księżnej Diany. Dzisiaj Pałac Kensington wydał formalną odpowiedź na artykuł Tatlera, podważając jego wiarygodność.

YT

Rzecznik Pałacu Kensington powiedział: „Ta historia zawiera szereg nieścisłości i fałszywych informacji, które nie zostały wprowadzone do Pałacu Kensington przed publikacją”. Redaktor naczelny Tatler, Richard Dennen, wydał odpowiedź na odpowiedź Pałacu Kensington. „Pałac Kensington wiedział, że już kilka miesięcy tworzymy historię pod tytułem „ Catherine the Great ” i poprosiliśmy nasze źródła z pałacu, aby wspólnie nad tym pracowali - powiedział w oświadczeniu. „Fakt, że zaprzeczają, że kiedykolwiek wiedzieli, jest kategorycznie fałszywy”.

Co sądzisz o waśniach księżnych?

O tym pisaliśmy: Aktorka robi wrażenie: Fani są pod wrażeniem wyglądu Anety Zając! Aktorka zmieniła się nie do poznania, a jej figura jest po prostu idealna

Zerknij tutaj: Pandemia nie w smak królowej Elżbiecie II. Historyczna sytuacja, trzeba było odwołać kluczową uroczystość na brytyjskim dworze