Aneta Zając urodziła się w 1982 roku w Warszawie. Podczas swojej dotychczasowej kariery aktorskiej zagrała w wielu polskich serialach i filmach. Największą sławę przyniosła jej jednak rola w serialu „Pierwsza miłość”.

Aneta Zajac zachwyciła fanów!

W ostatnim czasie aktorka sporo przytyła, nie wiadomo jaki był tego powód. Jednak Aneta Zając nie poddała się! Postanowiła zawalczyć o powrót idealnej sylwetki.

Jak donosi portal Pomponik, aktorka odniosła sukces w walce ze zbędnymi kilogramami, a jej skutek jest po prostu zdumiewający! Fani nie mogą wyjść z podziwu tego, jak bardzo aktorka zmieniła się w ostatnim czasie.

Wiele osób narzeka, że w obecnej sytuacji, kiedy ograniczone jest wychodzenie z domu, a siłownie nie powróciły jeszcze do normalnego funkcjonowania, nietrudno jest o zwiększenie swojej wagi.

Jednak Aneta Zając nie uległa nawet koronawirusowi. Figura aktorki jest idealna, a to pewnie dlatego, że kobieta nie znajduje sobie wymówek i dzielnie trzyma się swoich postanowień.

Aneta Zając uwielbia być w stałym kontakcie ze swoimi fanami dlatego też bardzo aktywnie korzysta z Instagrama.

Niesamowita przemiana!

To właśnie tam opublikowała najnowsze zdjęcia z ostatniego spaceru, na których możemy podziwiać jej zdumiewającą zmianę!

Co więcej, okazuje się że Aneta Zając pokochała aktywność fizyczną. Na jej profilu przeważają zdjęcia z pieszych wycieczek i spacerów. Nie brakuje także fotek zrobionych podczas ćwiczeń.

Pod zdjęciami natychmiast pojawiają się liczne komentarze fanów, którzy są zachwyceni zmianami jakie zaszły u aktorki!

- Zaaaając❗️co za fitt‼️ brawo❗️kisss‼️

- Jestem pod wrażeniem Twojej wytrwałości Anetko 😮 pięknie wyglądasz 💗

- bosko wyglądasz🤗 pozazdrościć figury🤩 – to tylko nieliczne z wielu komentarzy fanów, na profilu aktorki.

Aneta Zając osiągnęła zatem to, co sobie założyła. Tylko pozazdrościć takiej determinacji w dążeniu do celu!

Przypomnij sobie o… RODZINA LEWANDOWSKICH TO ZGRANY ZESPÓŁ! POPULARNA TRENERKA POKAZAŁA, JAK ICH STARSZA CÓRKA KIBICUJE TACIE PODCZAS MECZU. ZDJĘCIE ROZCZULI KAŻDEGO

Jak informował portal Życie: OTYLIA JĘDRZEJCZAK MUSIAŁA ZMAGAĆ SIĘ Z WIELOMA CIĘŻKIMI CHWILAMI W SWOIM ŻYCIU. ZNANA POLSKA SPORTSMENKA ZDRADZIŁA KILKA FAKTÓW ZE SWOJEGO ŻYCIA

Portal Życie pisał również o… IWONA PAVLOVIĆ PODZIELIŁA SIĘ Z FANAMI SWOJĄ KOMPLETNIE NIETYPOWĄ PASJĄ! WSZYSCY ZASKOCZENI, NIKT NIE OCZEKIWAŁ TEGO PO JURORCE "TAŃCA Z GWIAZDAMI"