Daniel Martyniuk, syn znanego gwiazdora Zenka Martyniuka, nie od dziś słynie ze skandali, które zwykle odbijają się szerokim echem w mediach. Jego historia jest pełna nietypowych sytuacji – był już zatrzymywany m.in. za agresywne zachowania.

Podczas jednego z zatrzymań funkcjonariusze policji znaleźli przy nim 3 gramy marihuany. Później, gdy prowadził samochód pod wpływem alkoholu, został ukarany więzieniem w zawieszeniu i utracił prawo jazdy na 3 lata.

To jeszcze nie koniec kłopotów z prawem Daniela Martyniuka. Celebryta wiele razy obiecywał zmianę, jednak jak dotychczas nie widać, by zamierzał odmienić swoje życie – wciąż wchodzi w konflikty z prawem.

Daniel Martyniuk i Zenek Martyniuk. Źródło: radiozet.pl
Daniel Martyniuk i Zenek Martyniuk. Źródło: radiozet.pl
Daniel Martyniuk i Zenek Martyniuk. Źródło: radiozet.pl

Ostatnio zlekceważył sądowy zakaz jazdy samochodem, który został na niego nałożony po tym, jak prowadził pojazd pod wpływem alkoholu. Co więcej, nie przestrzegał zasad obowiązkowej kwarantanny po powrocie z Niemiec oraz Holandii.

Następnie przyszedł czas na nagrania Daniela na relacjach na Instagramie. Tam internauci dowiedzieli się, że został potraktowany gazem pieprzowym i wyrzucony z lokalu.

Zenek Martyniuk ogłosił nieoczekiwaną decyzję

W świetle tych wszystkich wydarzeń rodzice niepokornego Danielka, Zenon i Danuta Martyniukowie, próbowali nakłonić syna do pójścia na terapię, poszukania fachowej pomocy. Niestety – bezskutecznie.

Wygląda na to, że teraz i oni stracili cierpliwość. Zaczęli martwić się o swoją synową oraz wnuczkę, gdyż Daniel jest coraz bardziej nieobliczalny.

Zenek Martyniuk z żoną oraz Daniel Martyniuk z żoną. Źródło: Youtube
Zenek Martyniuk z żoną oraz Daniel Martyniuk z żoną. Źródło: Youtube
Zenek Martyniuk z żoną oraz Daniel Martyniuk z żoną. Źródło: Youtube

Jak podaje Pomponik, żona Daniela, Ewelina, nie ma już siły na kolejne problemy, których dostarcza jej mąż. Prawdopodobnie skończy się to rozwodem.

Okazuje się, że Zenek i Danuta Martyniukowie stoją po stronie Eweliny.

„Dobrze wiedzą, że niezłe z niego ziółko. Zenek nie ma jej za złe, że chce się rozwieść z jego synem. Nie obraziłby się również, gdyby ułożyła sobie życie z jakimś spokojnym mężczyzną” – mówi informator.

Przypomnij sobie o… DLACZEGO JAPOŃCZYCY WKŁADAJĄ SÓL DO TOALETY I DLACZEGO POWINNIŚMY ROBIĆ TO SAMO

Jak informował portal Życie: EDYTA GÓRNIAK OSZUKAŁA TELEWIZJĘ POLSKĄ. O CO CHODZI I DLACZEGO TO ZROBIŁA

Portal Życie pisał również o… ZABIERZESZ CHŁOPCA ZE SOBĄ, KIEDY BĘDZIEMY SZUKAĆ RODZICÓW? NIE BÓJ SIĘ, JEŚLI NIE ZOSTANIE NATYCHMIAST ZNALEZIONY