Filip Chajzer zamieścił na Instagramie wpis, w którym pożegnał się z widzami porannego programu „Dzień Dobry TVN”. Zrobił to w swoim imieniu oraz jego partnerki Małgorzaty Ohme.

Reakcja fanów

„DZIĘ KU JE MYYYY. We wrześniu zaczęła się nasza przygoda w roli prowadzących @dziendobrytvn dziś kończymy sezon. Oczywiście pewne niedociągnięcia były (wszyscy się uczymy), ale mam nadzieję, że daliśmy Wam trochę uśmiechu w 2019 i 2020 Chajzer i @gosiaohme w roli mieszanki wybuchowej powiedzą Wam teraz DZIEŃ DOBRY w połowie lipca w programie DZIEŃ DOBRY WAKACJE” – napisał Chajzer.

Pod postem zaroiło się od komentarzy. „Nie zmieniajcie się! Jesteście super!” – napisała jedna z internautek. „Uwielbiam Was będę tęsknić do zobaczenia” – dodała inna. „Zdecydowanie wolałabym was oglądać codziennie tylko w waszym wykonaniu czasami mam wrażenie, że scenariusz wam nie potrzebny” – brzmiał inny komentarz.

Instagram/filip_chajzer

Kontrowersyjny prowadzący

W swoim instagramowym wpisie, Chajzer przyznał się do pewnych niedociągnięć. Zapewne nawiązał w ten sposób do wpadek, które były jego udziałem. Po jednej z nich, widzowie domagali się jego usunięcia ze stacji. Chodziło o program, w którym rozmowa dotyczyła stanów lękowych i ataków paniki.

Pod koniec rozmowy Chajzer postanowił zażartować, udając atak paniki. Rozpiął koszulę i osunął się na fotelu wykrzykując. Niestety nie wszyscy uznali jego zachowanie za zabawne i do Krajowej Radiofonii i Telewizji. Nawet w mediach społecznościowych pojawił się apel do stacji TVN o jego usunięcie. Mimo to Chajzer został na stanowisku prowadzącego i wygląda na to, że po wakacyjnej przerwie znów pojawi się na wizji.

YouTube

Będzie wam brakowało tej pary prowadzących?

To też może cię zainteresować: Waldemar Elbanowski z "Sanatorium Miłości" szczerze o swoim życiu. Zdradził wszystkie sekrety

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dnia: Czy polskie władze zdecydują się ponownie zamknąć placówki oświatowe? Koronawirus wykryty w kolejnym przedszkolu, pracownicy zakażeni COVID-19

O tym się mówi: Co nas czeka w najbliższych dniach. Pogoda przyniesie wysokie temperatury i burze. Niż dociera do Polski