Jeśli jest jedna rzecz, która gwarantuje, że twoja twarz będzie bolała od uśmiechu. To dzieci, które tańczą. Poważnie, czy możesz wymyślić coś ładniejszego? Prawdopodobnie nie. Jako przyjacielskie przypomnienie tego, jak dziwnie urocze są te małe skaczące istotki, przedstawiamy kilka niesamowitych występów maluszków, które nie wstydzą się popisywać swoimi ruchami.

Ostrzeżenie: możesz mieć cały dzień ten szalony uśmiech na twarzy

Wszyscy jesteśmy fanami Beyoncé, a ta tancerka nosząca pieluchy nie jest wyjątkiem. Pamiętaj, aby złapać klimat, upuszczając nóżki i kiwając głową w rytm.


YouTube

Ten król salsy zuzywa całą swoją dziecięcą energię na uszczęśliwienie dorosłych!


YouTube

Ta fanka Shakiry po prostu nie może powstrzymać swoich ruchów na kanapie. Zeskakuje z niej daje się ponieść rytmom!


YouTube

Półtoraroczna fanka Beyonce daje popis taneczny swojemu tatusiowi. Strach pomysleć, co będzie gdy dziewczynka dorośnie!


YouTube

Ten mały cudowny taniec ma jedne z najfajniejszych ruchów, jakie kiedykolwiek widzieliśmy. Możesz pochwalić się nimi w klubie - po prostu nie mów ludziom, że nauczyło cię ich dziecko.


YouTube

Ojciec i syn tańczą w najlepszym duecie, jaki mógł powstać. Każdy tancerz byłby dumny widząc ten występ. Tylko czekać, aż otworzą wspólną szkołę tańca!


YouTube

Wiesz, kiedy stoisz na czerwonym świetle i włącza się Twoja ulubiona piosenka, fajnie się jej słucha - to znaczy, dopóki światło nie zmieni się na zielone? Ta mała dziewczynka czuje muzykę całą sobą!


YouTube

Nie jesteśmy pewni, gdzie są rodzice tego dzieciaka, ale nie wygląda na to, żeby naprawdę go to obchodziło. Zagraj w tę funky muzykę, ale już!


YouTube

Jak widać, wzrastających gwiazd tanecznych i amatorów rytmu nie brakuje! Weźmy czasem przykład z dzieci i po prostu cieszmy się życiem, "choćby nie wiem co".

O tym pisaliśmy: Szpital przez trzy godziny odmawiał przyjęcia pacjenta. Karetka spędziła ten czas na stacji benzynowej

Przypominamy o: Co nas czeka w najbliższych dniach. Pogoda przyniesie wysokie temperatury i burze. Niż dociera do Polski