Doda to jedna z bardziej kontrowersyjnych gwiazd. Artystka już od lat szokuje nie tylko na scenie, ale też poza nią. I chociaż zmieniła swój wizerunek, obecnie z reguły jest osobą, która stara się dawać innym dobry przykład i nie stosować tanich sztuczek dla rozgłosu (który zresztą i tak już ma), to jednak są kwestie, które wciąż potrafią zdziwić nawet najwierniejszych fanów wokalistki.

Doda szczerze o swoim oszustwie

Doda odwiedziła Izabelę Janachowską w jednym z wywiadów z cyklu „Śluby gwiazd”. To właśnie tam opowiedziała nieco o własnej ceremonii – wyznała także coś, o czym nie mówiło się wcześniej. Okazuje się, że artystka dopuściła się oszustwa.

Doda. Źródło: Youtube
Doda. Źródło: Youtube

Jak podaje Pikio, rozmowa Izy Janachowskiej z Dorotą Rabczewską dotyczyła ślubu piosenkarki. Mowa o ceremonii ślubnej Dody i Emila Stępnia – w kwietniu 2018 roku artystka niespodziewanie poinformowała, że wzięli ślub w Marbelli w Hiszpanii.

Co ciekawe, same zaślubiny były planowane, nie była to spontaniczna decyzja. Choć twierdzili, że są jedynie przyjaciółmi i nie planują zaręczyn ani ślubu, prawda była zgoła inna.

Doda ukrywała prawdę nawet przed rodziną i przyjaciółmi, upierając się, że pierścionek zaręczynowy jest chińską podróbką, a gdy wybierała suknię ślubną, twierdziła, że potrzebuje jej do nowej komedii romantycznej z uciekającą panną młodą.

Artystka sama zorganizowała ślub w plenerze i znalazła księdza, który pojechał z parą do Hiszpanii, o całej prawdzie powiedziała jedynie rodzicom – wszyscy inni myśleli, że jedzie po prostu na wakacje.

Doda. Źródło: Youtube
Doda. Źródło: Youtube

Zaprosiła wszystkich najbliższych, którzy sądzili, że będzie to po prostu wspólny wypoczynek, nie spodziewali się, że będą gościć na jej ślubie. Wszystko po to, by ukryć się przed kamerami i zdziwić swoich gości.

- Głupoty im wymyślałam, każdemu co innego. Mówiłam, że jest premiera filmu, że muszą to zobaczyć, bo to jest taki tajemny film, w którym brałam udział i muszą to zobaczyć, bo będzie wyświetlane tam, nigdzie więcej – mówiła.

Przypomnij sobie o… IMGW WYDAŁO ALERTY DLA POŁOWY POLSKI. SYTUACJA BĘDZIE DYNAMICZNA, TRZEBA PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA GWAŁTOWNE ZJAWISKA POGODOWE

Jak informował portal Życie: PRACOWNICY LOTNISKA OSŁUPIELI, GDY ZOBACZYLI PASZPORT JEDNEGO Z PASAŻERÓW. DALSZE ZDARZENIA SUGERUJĄ, ŻE MĘŻCZYZNA MÓGŁ PRZYBYĆ Z INNEJ RZECZYWISTOŚCI

Portal Życie pisał również o… KRAKÓW: W NAWAŁNICY UCIERPIAŁ NIE TYLKO BALON WIDOKOWY. GDZIE JESZCZE WICHURA WYWOŁAŁA POWAŻNE SZKODY