Nie da się ukryć, że „M jak Miłość” było trampoliną do kariery dla wielu aktorów – zarówno tych, którzy dopiero wchodzili do branży, jak Kasia Cichopek czy bracia Mroczek, ale również dla tych, których blask przez lata został stłumiony i nie dostawali przez dekady interesujących propozycji.

Dzięki produkcji szerokiej publiczności mogła pokazać się m.in. Weronika Rosati, której gra w serialu TVP zapewniła – obok roli w „Pitbullu” – dużą rozpoznawalność i ciekawe propozycje. Okazuje się jednak, że aktorka, która wciela się w postać Anny od 2002 roku nie może wrócić na plan zdjęciowy serialu. Czy to oznacza, że już nie zobaczymy Weroniki Rosati w „M jak Miłość”, a jej wątek wygaśnie?

fot. Facebook @M jak Miłość

Weronika Rosati nie pojawiła się na planie „M jak Miłość”! Co z postaci Anki, czy zobaczymy jeszcze aktorkę w kultowej produkcji TVP?

Jak donosi Radio Zet, cytowane przez portal lelum.pl, mimo tego, że scenariusz przewidywał udział Weroniki Rosati w odcinkach, które zobaczymy po wakacjach to aktorka nie stawiła się na planie zdjęciowym i nie wiadomo, co będzie z wątkiem jej postaci – Anki. Nie jest to jednak objaw niesubordynacji i braku profesjonalizmu aktorki!

Weronika Rosati zwyczajnie utknęła w Stanach Zjednoczonych, gdzie przebywała w okresie ogłoszenia epidemii koronawirusa! Ze względu na posiadanie zielone karty, aktorka musi minimum pół roku mieszkać na terenie Stanów Zjednoczonych. Ze względu na trudności związane z podróżami Rosati nie może dziś wrócić do Polski. Co będzie z jej postacią?

Scenarzyści i producenci postanowili znaleźć optymalne rozwiązanie i aktorka zagra kilka epizodów zdalnie. Nowatorskie rozwiązanie pomoże akcji serialu toczyć się bez problemu, a Rosati nie trzeba będzie zastąpić inna aktorką. Przed gwiazdą wielkie wyzwanie!

fot. Facebook @M jak Miłość

Przypomnij sobie o… HANNA LIS GRATULUJE MAJDANOM NARODZIN DZIECKA. CZEGO ŻYCZYŁA CHŁOPCU?

Jak informował portal Życie: ODKRYTO TAJEMNICE ZENKA MARTYNIUKA I MARCINA MILLERA. JAKIE POKĄTNE INTERESY PROWADZĄ GWIAZDY DISCO POLO

Portal Życie pisał również o… ANNA LEWANDOWSKA POCHWALIŁA SIĘ WYCZYNAMI CÓRECZKI. DZIEWCZYNKA JUŻ TRENUJE