Jak podaje "Pikio", aktorka Weronika Rosati opadła z sił z powodu stresu związanego z byłym partnerem Robetem Śmigielskim. Choć widują się jedynie na sali ropraw, kobieta ciągle przyplłaca zdrowiem całą tę sytuację.

Smutna codzienność Rewoniki Rosati

Córka znanego polityka, członka parlamentu Dariusza Rosati, przechodzi bardzo trudne chwile. Po tym, jak postanowiła przerwać związek z Robertem Śmigielskim, pełen przemocy fizycznej, rozpoczęła się jej walka z byłym partnerem na sali sądowej. W wyniku tej trudnej sytuacji, aktorka straciła zdrowie.

Instagram/Weronika Rosati

Przed pewien czas, Weronika Rosati nie widziała niczego złego w dzieleniu się z mediami swoimi prywatnymi problemami. Dlaczego to robiła? Można jedynie spekulować, jednak gdy jest się osobą medialną, życie prywatne często ograniczone jest do minimum, a opinia publiczna obserwując pewne zdarzenia, wyciąga własne, często mylne wnioski. Być może dlatego aktorka szczerze opowiadała, co ją spotkało.

Sądowy zakaz

Niestety, wolność w publicznym wypowiadaniu się na temat postępowania jej byłego partnera dobiegła końca, za sprawą wyroku sądowego. Zakazuje on aktorce dalszego publicznego komentowania tej sprawy. Nagromadzony stres, doprowadził ją do stanu, w którym potrzebna była pomoc medyczna. Niedługo po usłyszeniu wyroku o sądowym zakazie mówienia o byłym partnerze, na jej InstaStory pojawił się wpis ze zdjęciem podpiętej do ręki kroplówki.

Instagram/Weronika Rosati

Tak to jest, kiedy ma się stres i organizm odmawia współpracy z wykończenia - boję się panicznie igieł, ale kroplówka okazała się niezbędna.

Miejmy nadzieję, że aktorka szybko wróci do pełni sił i zdoła rozwiązać wszystkie swoje problemy. Życzymy jej zdrowia!

O tym pisaliśmy: Plotki o Elżbiecie Jaworowicz potwierdziły się. Główna zainteresowana komentuje medialne doniesienia

Zerknij tutaj: Małgorzata Rozenek – Majdan napisała zaskakujące słowa na swoich mediach społecznościowych. Rozwiała wątpliwości fanów na temat związany z jej ciążą