Z tego powodu po prostu nie można ich obserwować na wolności. Wszystko, co muszą zrobić, to zobaczyć nieznajomego, wiewiórki śpieszą się do swojej dziupli. Jedynym sposobem na obserwowanie rudowłosej piękności jest wizyta w zoo.

Ale jeden człowiek miał dużo szczęścia. Przed jego oknem zbudowała gniazdo młoda wiewiórka-matka. A teraz ma wyjątkową okazję, by codziennie widzieć ją i jej młode. Ich życie jest bardzo ekscytujące i interesujące. Możesz oglądać wiewiórkę i wiewiórki przez wiele godzin.

A dzięki temu, że szczęśliwy człowiek nie skąpił, możemy zobaczyć tak cudowne zjawisko. Nakręcił film o tym, jak wiewiórki i wiewiórki żyją za swoim oknem. Oczywiście, szpiegowanie cudzego życia nie jest zbyt grzeczne, ale kiedy masz tak uroczych sąsiadów, trudno się oprzeć!

Zobacz, jakie są urocze! Jak wzruszająco wiewiórka zakopuje się w puchu i zasypia beztrosko. I jak słodko wygląda wiewiórka, która przylega do niej i śpi. Nie boi się niczego obok swojej matki!

Oferujemy obejrzenie filmu na temat życia wiewiórki i jej skrzeli! Jeśli podoba Ci się ten film, udostępnij go znajomym!