Jak podaje portal „Interia”, Dorota Sadowska była pierwszą miłością byłego prowadzącego program „Jaka to melodia”, który wcielał się również w rolę Mikołaja Mellado w „Na dobre i na złe”. Sadowska i Janowski byli ze sobą związani przez 6 lat. Mieli sobie nawet złożyć przysięgę miłości przed ołtarzem, tyle, że bez świadków i nieformalnie.

Powrót do domu

Dorota Sadowska tuż po maturze wyjechała do Francji, gdzie zamierzała podjąć studia i ułożyć sobie życie nad Sekwaną. „Byłam wtedy z kimś związana... Gdy mój mężczyzna zjawił się w czasie wakacji w Paryżu i powiedział: „Wróć do domu”, posłusznie przyjechałam z nim do Polski” – przyznała w jednym z wywiadów.

Okazało się jednak, że powrót do mężczyzny był błędem. Ukochany zdradził ją i zostawił dla innej kobiety. Była nią Katarzyn Kalicińska, z którą wziął ślub i doczekał się syna Makarego. Dorota Sadowska znów zdecydowała się wyjechać do Francji.

interia.pl

Nad Sekwaną zdecydowała się założyć rodzinę. Urodziła dwójkę dzieci, jednak jej partner okazał się wyjątkowo podłym człowiekiem. Kiedy miarka się przebrała, odeszła od niego i znów wróciła do Polski. Dostała rolę w „M jak miłość” i pracowała na planie przez cztery lata.

Na początku 2005 roku wspólnie z nowym partnerem, Tomaszem Stępniem, zdecydowała się na zawsze opuścić kraj. Do tej pory mieszkają razem w Burgum w Holandii. Dorota Sadowska zdecydowała się również zerwać wszelkie kontakty ze znajomymi.

interia.pl

Pamiętacie postać Badeckiej w serialu „M jak miłość”?

To też może cię zainteresować: Krzysztof Ibisz pokazał wzruszające zdjęcie . Nie zabrakło chwil zadumy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zaskakujące wieści o księżnej Dianie. Zagraniczne media przekonują, że miała być matką trójki dzieci, co z córką Lady Di

O tym się mówi: Pandemia zatacza coraz szersze kręgi, co będzie dalej? Kryzys gospodarczy dotknął wszystkie kraje Europy, masowe zwolnienia