Krzysztof Ibisz długi weekend spędził ciesząc się obecnością swoich bliskich. Prezenter udał się na długi spacer warszawskimi ulicami. Nie zabrakło też chwil zadumy.
Krzysztof Ibisz jest znanym prezenterem Telewizji Polsat. Dziennikarz mimo wielu zawodowych obowiązków zawsze znajduje czas dla swoich bliskich.
Krzysztof Ibisz w lutym ubiegłego roku, stracił ojca. Pan Władysław miał 85 lat i ciężko chorował.

Krzysztof Ibisz na spacerze z mamą

Krzysztof chetnie dzieli się swoim zyciem prywatnym w mediach społecznościowych. Prezenter ostatnnio pochwalił się na swoim Instagramie zdjęciami z długiego weekendu. Ibisz postanowił spędzić go w gronie rodzinnym.
Podczas czasu spędzanego z mamą nier zabrakło także chwil zadumy. Prezenter pokazał dom na ulicy Bednarskiej, w którym to niegdyś mieszkała jego rodzicielka.

Krzysztof Ibisz z mamą fot. Instagram
Krzysztof Ibisz z mamą fot. Instagram

"Wspaniała niedziela i sentymentalny spacer po Mariensztacie. W tym domu na Bednarskiej 18 (dwa okna po prawej) spędziła młodość moja mama" – napisał Krzysztof Ibisz.
Internauci byli zachwyceni zdjęciami prrezentera.
"Cudowne wspomnienia i radość dla Mamy, że może z sentymentem powspominać", "Uwielbiam pana", "Super wyglądasz w towarzystwie mamy, pełen radości" – komentowali fani.