Szokujące informacje o księżnej Dianie płyną ze strony brytyjskich tabloidów. Okazuje się, że Królowa Ludzkich Serc miała nieślubne dziecko! Rodzina królewska ukryła niemowlę przed opinią publiczną! Harry i William mają siostrę?

Kochana przez poddanych i niemal cały świat Lady Di zginęła 22 lata temu w wypadku samochodowym, lecz kulisy jej życia wciąż szokują. Od lat brytyjskie media spekulują na temat jej domniemanej ciąży i narodzin jeszcze jednego dziecka.
Diana miała nieślubne dziecko?

Brytyjskie media nie ustają w informowaniu o potencjalnej córce księżnej Diany. Przyszła żona księcia Karola miała bowiem mieć dziecko jeszcze przed ślubem, a rodzina królewska zataiła tę informację i zadbała o to, by Diana nawet nie zobaczyła swojego pierworodnego dziecka! Musiał to być jeden z najtrudniejszych momentów w jej życiu.

fot. YouTube

Jeszcze za życia księżnej podejrzewano ją o świadczenie nieprawdy, liczne romanse, a także o to, że William i Harry tak naprawdę nie są biologicznymi dziećmi Karola (choć podobieństwo do ojca ich obu jest uderzające). Szczególnie smuci jednak los potencjalnej nieślubnej córki Lady Di.

Po latach wyszło na jaw, że szukające informacji na ten temat brytyjskie media miały rację w tej sprawie. Księżna Diana miała posiadać nieślubne dziecko, a jej pierworodna córka została po narodzinach ukryta, po to by nikt się nie mógł dowiedzieć się o jej istnieniu.
William i Harry mają siostrę?

Jak twierdzą brytyjskie tablody, dziewczynka przyszła na świat jeszcze przed narodzinami książąt Williama i Harry'ego i również jest dzieckiem księcia Karola.

Jak informuje serwis gwiazdy.wp.pl, księżna Diana nie zaszła jednak w ciążę. Przed ceremonią zaślubin z Karolem rodzina królewska wymusiła na Dianie udowodnienie płodności przez przyszłą księżną i potencjalną żonę króla.

Po stymulacji hormonalnej Diana musiała oddać jedno zapłodnione jajeczko, które zostało w klinice leczenie niepłodności. Przez fatalną pomyłkę kliniki zapłodniony komórka jajowa została zaimplementowana innej kobiecie, która urodziła dziecko Diany i Karola.

Księżna Diana nie poznała pierworodnego dziecka. Najprawdopodobniej jest matką dziewczynki!

Dziewczynka miała nigdy nie poznać prawdy o arystokratycznym pochodzeniu. Pałac Buckingham postanowił, że dziecko po przyjściu na świat trafi do Stanów Zjednoczonych i nigdy nie otrzyma informacji o tym, kim są jego rodzice biologiczni. Księżna Diany i książę Karol nie zgadzali się na takie rozwiązanie, ale ich protest nic się nie dał.

Sarah – bo takie imię otrzymała dziewczynka – poznała jednak prawdę i utrzymuje kontakty z księżną Meghan. Jak utrzymuje magazyn "The Globe" Sarah wspiera żonę Harry'ego w zadomowieniu się w Los Angeles. Miała również poznać swoich młodszych braci.

fot. newsbreak.com

Przypomnij sobie o… HANNA LIS GRATULUJE MAJDANOM NARODZIN DZIECKA. CZEGO ŻYCZYŁA CHŁOPCU?

Jak informował portal Życie: ODKRYTO TAJEMNICE ZENKA MARTYNIUKA I MARCINA MILLERA. JAKIE POKĄTNE INTERESY PROWADZĄ GWIAZDY DISCO POLO

Portal Życie pisał również o… ANNA LEWANDOWSKA POCHWALIŁA SIĘ WYCZYNAMI CÓRECZKI. DZIEWCZYNKA JUŻ TRENUJE