Jak donosi "Pikio", była Miss Polonia Paulina Krupińska opowiedziała, ile musiała przejść, by dostać angaż w programie śniadaniowym "Dzień Dobry TVN".

Była Miss Polonia musiała się mocno nastarać

Prywatnie żona Sebastiana Karpiel-Bułecki od 2018 roku. Przed ślubem spędzili razem cztery piekne lata. Wspólnie wychowują dwoje dzieci, pięcioletnią Tosię, oraz trzyletniego Jędrzeja. Jaka była jej medialna dorga?

Jako uczestniczka wszelkich konkursów piekności Paulina Krupińska zaczynała swoją drogę ku show biznesowi. Pierwsze miejsce zdobyte w konkursie Foto Models Poland w 2004 roku, przetarło jej szlaki do zwycięstwa w wyborach Miss Mazowsza osiem lat później. Po zdobyciu tytułu Miss Polonia, podczas wyborów Miss univers zdobyła nagrodę specjalną - Miss Fotogeniczności. Świat o niej usłyszał.

Telewizyjna przygoda zaczęła się na dobre w programie "Klinika Urody" na TVN Style, którego została prowadzącą.

YT/TVN Style

Jednak to nie wszystko! Zapracowana piękność miała też swój cykl programów w "Pytaniu na Śniadanie", a także zdecydowała się na udział w tanecznym show "Dance Dance Dance". Wystąpiła także w wielu reklamach telewizyjnych, jednak najbardziej zapamiętaliśmy ją z reklamy Rossmana.

YT

Gdy otrzymała z TVN propozycję przesłuchania i próbnych nagrań, nie miała pojęcia, że chodzi o "Dzień dobry TVN". Czterogodzinne nagranie zawierające różne sytuacje minęło, a równolegle przeszedł to samo jej obecny partner prowadzący, Damian Michałowski.

Instagram

Życzymy Paulinie Krupińskiej samych sukcesów!

O tym pisaliśmy: Czy pierwsza komunia święta skończy się wizytą w sanepidzie? Parafia w jednej z polskich miejscowości poszukuje wszystkich uczestników mszy świętej

Zerknij: Małgorzata Gersdorf na pewno nie cierpi biedy na emeryturze. Innym emerytom takie sumy nie mieszczą się w głowie