Doskonale znana Polakom od wielu dekad 55-letnia Beata Pawlikowska może cieszyć się nowym zajęciem. Podróżniczka i dziennikarka, która jest autorką niezliczonych książek o swoich wojażach, poradników do nauki języków, znana z nietypowego stylu życia otrzymała intratną propozycję pracy.

Nie będzie to jednak dla niej łatwe, gdyż tym zajęciem nie zajmowała się od ponad 20 lat. Jak poradzi sobie po dwóch dekadach przerwy od pracy przed mikrofonem?

Beata Pawlikowska otrzymała nową pracę! Podróżniczka będzie pracować w jednej ze stacji radiowych

Beata Pawlikowska ma być jedną z nowych gwiazd redakcji radiowej „Trójki”, która mierzy się z brakami kadrowymi po aferze związanej z Markiem Niedźwieckim i 1998. notowaniem Listy Przebojów Trójki.

Dziennikarz, który przepracował w stacji blisko 35 lat został oskarżony o sfałszowanie wydania LP3 i celowe wstawienie na pierwsze miejsce najnowszego utworu Kazika „Twój ból jest lepszy niż mój”, mówiącym wprost o Jarosławie Kaczyńskim. Kultowy dziennikarz odszedł ze stacji, a wraz z nim solidarnie odeszło kilkunastu dziennikarzy, włącznie z Piotrem Kaczkowskim czy Hirkiem Wroną.

Dziś szeregi „Trójki” ma zasilić właśnie Beata Pawlikowska, której wejście w skład redakcji radia zapowiedziała sama zainteresowana na swoim Facebooku. Pracę beacie Pawlikowskiej zaproponował sam nowy dyrektor i redaktor naczelny stacji Kuba Strzyczkowski.

Beata Pawlikowska, korzystając ze swoich podróżniczych doświadczeń ma poprowadzić dwugodzinne pasmo około południa w niedzielę. Jej audycja została nazwana „Blondynka w podróży”. Nie jest to nowość, gdyż program o tej samej nazwie Pawlikowska prowadziła w 2018 roku w Radiu Kolor.

Jest to jednak powrót Beaty Pawlikowskiej do „Trójki” po 22 latach. Ostatni raz dziennikarka pracowała w tej stacji w latach 90. Nowa audycja będzie emitowana w niedzielę między 11 a 13.

- To niesamowite jak bardzo w tym czasie zmieniło się radio i jak zmieniło się moje życie!! Jestem szczęśliwa – napisała na Facebooku Beata Pawlikowska.

Blondynka w Trójce 😊 Niedziela, godz. 11.00 – 13.00 😊 Wracam do Trójki po 22 latach 😊 To niesamowite jak bardzo w tym...

Gepostet von Beata Pawlikowska am Montag, 15. Juni 2020

Przypomnij sobie o… HANNA LIS GRATULUJE MAJDANOM NARODZIN DZIECKA. CZEGO ŻYCZYŁA CHŁOPCU?

Jak informował portal Życie: ODKRYTO TAJEMNICE ZENKA MARTYNIUKA I MARCINA MILLERA. JAKIE POKĄTNE INTERESY PROWADZĄ GWIAZDY DISCO POLO

Portal Życie pisał również o… ANNA LEWANDOWSKA POCHWALIŁA SIĘ WYCZYNAMI CÓRECZKI. DZIEWCZYNKA JUŻ TRENUJE