Książę William oraz jego małżonka, księżna Kate, to jedni z bardziej lubianych członków rodziny królewskiej. Choć zwykle jawią się fanom jako uśmiechnięta, zgrana rodzina, oni także miewają różne problemy, z którymi muszą się mierzyć.

Zazwyczaj niewiele mówi się o tym, co dręczy członków rodu królewskiego – problemy, z jakimi się borykają, często wychodzą na jaw dopiero po latach. Tak było także w przypadku księcia Williama, który wciąż nie może zapomnieć o traumie z przeszłości.

Traumatyczne wspomnienia księcia Williama

Rodzina królewska to jeden z najpopularniejszych rodów na świecie, a jej członkowie spotykają się z ogromnym zainteresowaniem ze strony mediów oraz ludzi z całego świata. W ostatnim czasie coraz więcej mówi się o kolejnych skandalach i sekretach, które wyszły na jaw po latach.

Książę William. Źródło: Youtube
Książę William. Źródło: Youtube

Książę William, choć jest jednym z kandydatów na przyszłego króla, jest mniej popularny niż jego małżonka, Kate Middleton, czy Harry oraz Meghan Markle. Jednak najnowsze wieści przyciągnęły uwagę mediów i opinii publicznej.

Jak podaje Pikio, książę William ma licencję pilota. Jest także kapitanem marynarki wojennej, sił powietrznych oraz piechoty morskiej. Co więcej, książę William w 2017 roku podczas dyżuru został wezwany na akcję ratowniczą związaną z zaginięciem jednego z dzieci kąpiących się w rzece, chłopca imieniem Robbie. Niestety, malec zmarł, a jego ciało znaleziono w wodzie.

- Nie jestem w stanie wystarczająco podziękować księciu Williamowi za to, co zrobił, aby uratować mojego syna tego strasznego dnia. To pokazuje, że nasz przyszły król jest człowiekiem. To była odważna rzecz. Nadal jestem w żałobie i korzystam z pomocy poradni psychiatrycznego (…). I chociaż sama muszę radzić sobie z kosztami leczenia oraz zapewnienia godnego życia drugiemu synowi, książę William mnie nie zawiódł – mówiła mama Robbiego w wywiadzie.

Książę William. Źródło: Youtube
Książę William. Źródło: Youtube

Książę William bierze udział w akcjach ratunkowych, a uczestnictwo w nich wiąże się z nerwowym przeżywaniem każdego z tych wydarzeń, szczególnie, gdy wzywany jest do ratowania dzieci.

- Kilkakrotnie pracowałem nad bardzo traumatycznymi sprawami z udziałem dzieci, a po pojawieniu się na świecie moich własnych dzieci, myślę, że związek między pracą a życiem osobistym był tym, co naprawdę mnie zaskoczyło. Zacząłem odczuwać rzeczy, których nigdy przedtem nie czułem – mówił podczas konferencji This Can Happen w Londynie.

Przypomnij sobie o… LEKARZE NIE MAJĄ WĄTPLIWOŚCI. KORONAWIRUS POWODUJE OLBRZYMIE ZNISZCZENIA W ORGANIZMIE

Jak informował portal Życie: CZY JAROSŁAW KRET JEST ZAKOCHANY? WSZYSTKO WSKAZUJE NA TO, ŻE MA NOWĄ DZIEWCZYNĘ

Portal Życie pisał również o… MAŁOPOLSKA: KILKANAŚCIE NOWYCH PRZYPADKÓW KORONAWIRUSA W WOJEWÓDZTWIE. NOWE DANE SANEPIDU