Jak donosi "se.pl", o tym, że Jarosław kret ma nową dziewczynę było wiadomo od jakiegoś czasu, jednak nie było wiadome kim ona jest. Teraz, gdy w sieci pojawiły się przeróżne materiały i zdjęcia wiemy, że jego nową dziewczyną jest była uczestniczka "Masterchefa", Karina Zuchora.

Pasja do gotowania widoczna "jak na patelni"

Na instagramowym koncie Kariny Zuchory widać, jak bardzo kocha gotować i tworzyć nowe, pełne smaku połączenia. Jednak okazuje się, że nie tak od razu zapałała pasją do gotowania. Wiadome jest, że kobieta pochodzi z Włocławka, gdzie swego czasu odnosiła całkiem konkretne sukcesy sportowe, które mogły mieć wpływ na wybór szkoły wyższej.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Grochów baj najt #night #warsaw #jarekkret #grochów #guys #friends #food 👌

Post udostępniony przez Karina Zuchora (@karina.zuchora)

Studia wychowania fizycznego otwierały Karinie drzwi do zostania nauczycielką WF-u, jednak gdy wzięła udział w "Masterchefie", jej zapatrywania na przyszłość diametralnie uległy zmianie. Na oficjalnej stronie "masterchef.tvn.pl", czytamy o niej:

Masterchef

Trenuje narciarstwo biegowe i lekkoatletykę. Od czterech lat mieszka w Warszawie, bo studiuje wychowanie fizyczne. Opiekuje się swoim 14 letnim bratem, którego namówiła, żeby przyjechał do Warszawy trenować piłkę nożną w klubie Polonia. Chce pokazać polskim „ciotkom kotkom”, że kuchnia nie kończy się na schabowym z ziemniakami. Podczas gotowania często ma poparzone ręce. Uważa, że jest jak soczyste plastry flambirowanej piersi kaczki, z chrupiącą skórką na puszystej sałacie z truskawkami, borówkami, gorgonzolą i odrobią winegret doprawione pieprzem i solą. W kuchni uwielbia klasykę, ale też lubi eksperymentować, jest otwarta, nowoczesna i kolorowa. Lubi jak w życiu coś chrupie i strzela (jak ziarna gorczycy w jej autorskim sosie winegret).

Nic zatem dziwnego, że Jarosław Kret zawiesił oko na tak utalentowanej młodej damie, jak Karina Zuchora. Mieli razem prowadzić kulinarny program podróżniczy, jednak wychodzi na to, że poza współpracą, między nimi pojawiło się uczucie.

Czego chcielibyście życzyć Jarosławowi i Karinie?

O tym pisaliśmy: Papież Franciszek pomoże tym, którzy ucierpieli przez pandemię. Duchowny zaapelował do wszystkich kapłanów na świecie

Zerknij: Pierwsza dama w szpitalu. Co się stało