Od pewnego czasu nieustannie jest głośno o brytyjskiej rodzinie królewskiej. Na początku za całym zamieszaniem stał książę Harry i jego żona. Jednak kiedy plotki na ich temat ucichły, media zainteresowały się drugim z braci.

Nieustanne plotki

Rodzina królewska do pewnego momentu akceptuje wyssane z palca doniesienia na ich temat. Wiedzą bowiem, że to normalne kiedy jest się tak ważnymi osobami w kraju. Jednak są sytuacje, obok których nie mogą przejść obojętnie.

Jak się okazuje ostatnio jedna z brytyjskich gazet „Tatler” zamieściła na swoich łamach artykuł, który w całości dotyczył księżnej Kate. Jak z niego wynikało, księżna ma być niesamowicie sfrustrowana wykonywaną przez siebie, nad wyraz ciężką, pracą.

- Kate jest wściekła z powodu coraz większego obciążenia pracą. Oczywiście podczas wyjść uśmiecha się i ubiera stosownie do okazji, ale ma już tego dość. Czuje się wyczerpana i uwięziona - możemy przeczytać na łamach gazety.

- Pracuje tak ciężko, jak dyrektor niejednej firmy, który musi być cały czas na pełnych obrotach, z tą różnicą, że ona nie możliwości, by od tak wziąć sobie urlop - napisali dalej dziennikarze pisma „Tatler”.

Instagram: kensingtonroyal

Rodzina królewska ma dość!

Jak pisze portal Pomponik.pl brytyjska rodzina królewska, jak i sama księżna Kate poczuli się mocno dotknięci takim przedstawianiem sprawy przez gazetę. Pałac Kensington wydał już w tej sprawie specjalne oświadczenie.

- Historia opublikowała przez miesięcznik 'Tatler' zawierają szereg nieścisłości i fałszywych informacji, których nie przedstawiono Pałacowi Kensington przed ich opublikowaniem - brzmi oświadczenie pałacu.

Księżna Kate i książę William nie wykluczają natomiast, że cała sprawa znajdzie swoje miejsce w sądzie. Członkowie rodziny królewskiej mają już zdecydowanie dość plotek i nieprawdziwych wiadomości, jakie na ich temat głoszą różnorodne brytyjskie media.

Instagram: kensingtonroyal

Przypomnij sobie o… DUMA ROZPIERA ROBERTA LEWANDOWSKIEGO. NAJPOPULARNIEJSZY POLSKI PIŁKARZ NIEUSTANNIE CHWALI SIĘ CÓRECZKAMI. SĄ NAJNOWSZE ZDJĘCIA

Jak informował portal Życie: ANNA LEWANDOWSKA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA PORÓD W PRYWATNEJ KLINICE. ILE ZA NIEGO ZAPŁACILA

Portal Życie pisał również o… SYN KATE I WILLIAMA MA TRUDNOŚCI W NAUCE? KSIĘŻNA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA SZCZERĄ WYPOWIEDŹ