Robert Lewandowski razem ze swoją żoną, Anną Lewandowską uwielbiają utrzymywać stały kontakt ze swoimi fanami. Para regularnie publikuje zdjęcia ze swojego życia na Instagramie.

Rodzina Lewandowskich jest niesamowicie szczęśliwa!

Obserwując Lewandowskich można bez problemu wywnioskować, że są oni bardzo szczęśliwą i zgraną parą. Od samego początku nie widzieli poza sobą świata, tak zostało do dziś.

Jednak teraz w ich życiu pojawiły się dwie małe osóbki, które wywróciły ich świat do góry nogami. Klara skończyła już trzy latka, natomiast na początku maja na świat przyszła Laura, druga córeczka znanej pary.

Lewandowski nie ukrywa, że jest niesamowicie dumny ze swoich kobiet, które dają mu spokój, motywację i szczęście! Piłkarz z radością chwali się rodzinnymi zdjęciami!

Jak informuje portal Pomponik.pl, dziś z okazji Dnia Dziecka, Robert Lewandowski opublikował post, który niesamowicie wzrusza. Łezka w oku może pojawić się nawet u największego twardziela!

Instagram: _rl9

Wzruszające wyznanie piłkarza!

Znany piłkarz zamieścił bowiem zdjęcie ze swoimi ukochanymi córkami, które podpisał jednym, ale bardzo wymownym zdaniem:

"Moje dzieci, moje największe szczęście”.

Fani piłkarza natychmiast zaczęli rozpływać się ze słodyczy i licznie komentowali post.

- Szczęśliwego Dnia Dziecka. Bardzo Cię szanuję Lewy;

- Myślałam, ze już słodszego zdjęcia nie zobaczę... Myliłam się... Sweeet;

- Piękny widok. Tata i córeczki - to tylko nieliczne z setek komentarzy, które w ciągu kilku sekund od publikacji zaczęły pojawiać się na profilu piłkarza.

Nie ma wątpliwości, że szczęśliwa rodzina to piękny widok. Zdjęcie, które opublikował Robert Lewandowski potwierdza to, co piłkarz mówił niejednokrotnie, że to rodzina jest dla niego najważniejsza w życiu.

Instagram: _rl9

Przypomnij sobie o… DANIEL MARTYNIUK W KOŃCU DOSTAŁ NAUCZKĘ? TA LEKCJA SŁONO KOSZTOWAŁA ZENKA I DANUTĘ MARTYNIUKÓW

Jak informował portal Życie: ANNA LEWANDOWSKA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA PORÓD W PRYWATNEJ KLINICE. ILE ZA NIEGO ZAPŁACILA

Portal Życie pisał również o… SYN KATE I WILLIAMA MA TRUDNOŚCI W NAUCE? KSIĘŻNA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA SZCZERĄ WYPOWIEDŹ