Jak potoczyła się dobrze zapowiadająca się kariera Szymona Wydry i co obecnie robi muzyk? O wszystkim opowiedział w programie „Dzień Dobry TVN”, którego ostatnio był gościem.

Kariera muzyczna

Chyba każdy z nas pamięta Szymona Wydrę, który to był jednym z najbardziej obiecujących uczestników pierwszej edycji polskiej wersji programu „Idol”.

Jak doskonale pamiętamy, już od 1992 roku Szymon Wydra jest czynnym członkiem zespołu Carpe Diem, z którym to nieustannie nagrywa nowe utwory, z których najbardziej znane to „Pozwól mi lepszy być” czy też „Teraz wiem”. Kiedy zdecydował się założyć zespół miał zaledwie 16 lat.

Muzyk próbował swoich sił w programie „Idol” co miało miejsce w 2002 roku. Ostatecznie Szymon Wydra zajął trzecie miejsce w programie. Na drugim miejscu uplasowała się Ewelina Flinta, natomiast zwyciężczynią pierwszej edycji „Idola” została Alicja Janosz.

Instagram: szymonwydracarpediem

Życie prywatne artysty

Jak donosi portal muzyka.interia.pl Szymon Wydra prywatnie jest szczęśliwym mężem oraz ojcem dwójki dzieci. Córki Simony i syna Ryszarda.

Muzyk był ostatnio gościem programu „Dzień Dobry TVN” w którym to wyznał, że jego córka niedługo zasiądzie na sali egzaminacyjnej i napisze egzamin ósmoklasisty. Co na ten temat sądzi zatroskany tata?

- Tych egzaminów nie da się nie zdać, tylko po prostu warto pod kątem wymarzonej, nowej szkoły zdobyć jak najwięcej punktów. Wy, kochani dzisiejsi ósmoklasiści macie to szczęście, że macie tylko trzy przedmioty na egzaminie, bo od 2022 roku ma dojść czwarty - skomentował Szymon Wydra.

Nie ulega też wątpliwości, że muzyk jest niesamowicie dumny ze swojej córki, która to dopiero rozpoczyna swoje nastoletnie życie.

- Mam elokwentną córkę, ponieważ jakiś czas temu podeszła do mnie i mówi: 'tato, przepraszam cię bardzo, ale teraz muszę się wziąć za książki, bo mam egzaminy bardzo ważne'. Jeśli dobrze pamiętam, to się stało wczoraj - podsumował muzyk.

Simonie życzymy zatem połamania długopisów na nadchodzącym egzaminie, a Szymonowi Wydrze samych sukcesów muzycznych!

Instagram: szymonwydracarpediem

Przypomnij sobie o… HANNA LIS GRATULUJE MAJDANOM NARODZIN DZIECKA. CZEGO ŻYCZYŁA CHŁOPCU?

Jak informował portal Życie: ODKRYTO TAJEMNICE ZENKA MARTYNIUKA I MARCINA MILLERA. JAKIE POKĄTNE INTERESY PROWADZĄ GWIAZDY DISCO POLO

Portal Życie pisał również o… ANNA LEWANDOWSKA POCHWALIŁA SIĘ WYCZYNAMI CÓRECZKI. DZIEWCZYNKA JUŻ TRENUJE