Barbara Kurdej-Szatan jest osobowością medialną, która regularnie staje się przedmiotem ożywionych dyskusji. Gwiazda ciężko pracuje na swój sukces i udowadnia, że zależy jej na wszechstronnym rozwoju.

Co jakiś czas do mediów społecznościowych, gdzie często się udziela, trafiają informacje na temat jej życia prywatnego. Basia wie, gdzie wyznaczyć granicę, więc nie ujawnia zbyt wiele.

Aktorka prywatnie jest żoną Rafała Szatana, stanowią zgraną parę. Oboje są bardzo aktywni w show-biznesie i odnoszą kolejne sukcesy.

Niedawno Basia Kurdej-Szatan poinformowała, że jest w ciąży. Ta wiadomość odbiła się szerokim echem we wszystkich mediach, co jeszcze przysporzyło jej i tak sporej popularności. Teraz fani bacznie obserwują brzuszek aktorki, która trafiła w okres „baby boom”.

Basia Kurdej-Szatan. Źródło: Instagram
Basia Kurdej-Szatan. Źródło: Instagram
Basia Kurdej-Szatan. Źródło: Instagram

Basia Kurdej-Szatan ma urodzić dziecko we wrześniu. Obecnie ma dużo czasu na odpoczynek, jednak całkiem niedawno jeszcze uczestniczyła w zdjęciach do seriali „W rytmie serca” oraz „M jak miłość”.

Jakiej płci będzie dziecko Basi Kurdej-Szatan?

To pytanie, które wszyscy przyszli rodzice słyszą chyba najczęściej: chłopiec czy dziewczynka? Internauci także zaczęli zastanawiać się, czy tym razem Basia urodzi synka, czy córeczkę.

Basia Kurdej-Szatan. Screen: Instagram
Basia Kurdej-Szatan. Screen: Instagram
Basia Kurdej-Szatan. Screen: Instagram

Jak podaje Plotek, znana jest już płeć nienarodzonego dziecka Basi Kurdej-Szatan oraz Rafała Szatana. Aktorka coraz bardziej otwarcie pokazuje zdjęcia brzuszka, publicznie mówi o swojej ciąży i skupia się już na odpoczynku przed wyzwaniem, jakim będzie dla niej macierzyństwo, a także kompletuje wyprawkę dla dziecka.

Wiadomo już, że Basia oraz jej mąż spodziewają się synka. Kto wie, może on i mały Henio Majdan za kilka lat staną się najlepszymi kolegami?

Przypomnij sobie o… JAK KORONAWIRUS WPŁYNĄŁ NA INNE CHOROBY? ŚWIATOWA ORGANIZACJA ZDROWIA ZABRAŁA GŁOS W TEJ SPRAWIE

Jak informował portal Życie: POMORZE: NOWY BILANS DLA WOJEWÓDZTWA. ZMARŁA KOLEJNA OSOBA

Portal Życie pisał również o… STORCZYKI: JAK WŁAŚCIWIE JE PIELĘGNOWAĆ, ABY JAK NAJDŁUŻEJ CIESZYĆ SIĘ ICH PIĘKNEM