Nie pozostaje nic innego, jak bić brawo na ten widok. Krzysztof Rutkowski pokazał, że wytrwałość w dążeniu do celu i regularne dbanie o sobie daje rezultaty. Nic jednak w tym dziwnego – najpopularniejszy detektyw w Polsce jest osoba wyjątkowo medialną i ma świadomość tego, ze jego wygląd wpływa na jego postrzeganie przez innych, a także wizerunek biura detektywistycznego, które prowadzi wraz z małżonką.

Jednak metamorfoza, którą przeszedł w ostatnim czasie może być zaskoczeniem nawet dla jego najwierniejszych wielbicieli. Krzysztof Rutkowski zrzucił sporo kilogramów i nie przypomina siebie. Wyraźnie odmłodniał i mało kto dałby mężczyźnie 60 lat!

Krzysztof Rutkowski pokazał na Instagramie najnowsze zdjęcie. Fani nie wierzą, że to on – detektyw zrzucił sporo kilogramów!

Wyjątkowo aktywny wraz z żoną Mają w mediach społecznościowych Krzysztof Rutkowski postanowił w ostatnich dniach podzielić się z obserwatorami na Instagramie najnowszych zdjęciem.

fot. Instagram @detektywkrzysztofrutkowski

Na fotografii widzimy detektywa odpoczywającego w ogrodzie, a w tle widnieją świeżo przystrzyżone krzewy, które śmiało mogą nawiązywać swoim kształtem do koafiury samego detektywa. Rutkowski ma jednak dystans do siebie i sam stwierdza, że „lubi kwadraty”.

- Drzewka obcięte na kwadrat, więc zasłużoną niedziela pełna relaksu" - napisał na Instagramie Rutkowski, cytowany przez portal Pomponik.pl.

Jednak nie to przykuło uwagę internautów, a wyraźnie odchudzona sylwetka detektywa. Rutkowski musiał zrzucić naprawdę wiele, bo dziś wygląda jakby ubyło mu najmniej 15 lat. Forma Rutkowskiego może być wzorem dla innych. Widać, że utrata kilogramów jest w jego przypadku zdecydowanie na plus!

fot. Instagram @detektywkrzysztofrutkowski

Portal „Życie” pisał również: MINISTERSTWO ZDROWIA WYDAŁO NAJNOWSZY KOMUNIKAT O STANIE EPIDEMII W POLSCE. GWAŁTOWNIE ROŚNIE LICZBA ZAKAŻONYCH, NIE JEST DOBRZE

Przypomnij sobie: IMGW OSTRZEGA PRZED NIEBEZPIECZNYMI ZJAWISKAMI ATMOSFERYCZNYMI. WYDANO OSTRZEŻENIA

Jak informował portal „Życie”: ANDRZEJ DUDA POJAWIŁ SIĘ NA JEDNYM Z WESEL. OTRZYMAŁ ZAPROSZENIE W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH. JEST KOMENTARZ PANA MŁODEGO, CO ŁĄCZY GO Z PREZYDENTEM