Irena Karel zawsze uchodziła za jedną z najbardziej utalentowanych i najpiękniejszych polskich aktorek. Niegdyś wielka gwiazda TVP, którą podziwiały miliony widzów dopiero niedawno odzyskała wielką wartość, nie tylko o znaczeniu sentymentalnym. To, czego udało się dokonać aktorce jest naprawdę niesamowite, a wiele osób latami stara się doprowadzić do finału sprawy majątkowe rodziny. Irena Karel walczyła jak lwica i finalnie się udało!

Irena Karel przez lata próbowała odzyskać rodzinny majątek. W końcu się udało, wielki sukces aktorki!

Irena Karel przez lata uchodziła za jedną z największych gwiazd polskiego kina i szklanego ekranu, a jej postać w „Stawce większej niż życie” jest wspominana do dziś. Piękna aktorka z burza blond włosów była marzeniem wielu mężczyzn, jednak jej życie nie potoczyło się jak w filmie. Najświeższe informacje o neij są naprawdę zdumiewające!

fot. YouTube

Jak informuje Pikio, aktorce udało się po latach odzyskać ziemię należącą do jej rodziny jeszcze przed II wojną światową. Nieruchomość jest położona w pobliżu warszawskiego ZOO, co stanowi doskonałą lokalizację.

Po bataliach sądowych oprócz pieniędzy udało się jej odzyskać również świadomość, że rodzinne dobra wróciły do macierzy, a spuścizna przodków ponownie znajduje się w rękach rodziny.

Krążyły plotki, że aktorka jest pensjonariuszką Domu Artysty Weterana w Skolimowie, jednak artystka temu zaprzecza. Teraz mieszka w swoim mieszkaniu w Warszawie. Ostatni raz mogliśmy podziwiać ją na ekranie w roli Janiny Borysiukowej w serialu „Plebania”.

fot. YouTube

Polecamy także: BARBARA KURDEJ-SZATAN JUŻ NIE MOŻE DOCZEKAĆ SIĘ PRZYJŚCIA NA ŚWIAT SWOJEGO DZIECKA. PRZYSZŁA MAMA PODZIELIŁA SIĘ Z FANAMI SWOIMI PRZYGOTOWANIAMI

Może zainteresuje Cię to: DZIESIĄTE URODZINY HENREGO, ZOBACZ JAK WYGLĄDAŁO PRZYJĘCIE URODZINOWE SYNA ALICJI BACHLEDY-CURUŚ I COLINA FARRELLA

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: CÓRKA IZABELLI SCORUPCO WYGLĄDA OLŚNIEWAJĄCO. ODZIEDZICZYŁA URODĘ PO SŁAWNEJ MAMIE