Król disco polo ma już naprawdę dość nieustannych wybryków swojego krnąbrnego jedynaka, Daniela, który zamiast zająć się rodziną – zoną Eweliną i córeczką Laurą woli imprezować w Warszawie w towarzystwie kolegów, krótko po tym, jak ojciec wyciągnął go z aresztu. Okazuje się, że po opuszczeniu zakładu karnego nie zajrzał do najważniejszych kobiet w swoim życiu ani razu! Rodzice Daniela mówią dość i stają po stronie ukochanej synowej i wnuczki!

Daniel Martyniuk, zamiast zająć się własną rodziną, woli jeździć po Polsce i intensywnie imprezować. Zenek Martyniuk powiedział DOŚĆ i stanął po stronie synowej. Sam stwierdził, że liczy na to, iż 21-letnia Ewelina ułoży sobie życie z nowym partnerem, który naprawdę o nią zadba i będzie odpowiedzialny za rodzinę!

Zenek Martyniuk powiedział dość i przestał wspierać syna w jego wybrykach. Stanął po stronie opuszczonej przez Daniela synowej!

Jak na dłoni widać, że 31-letni Daniel nie nadaje się na męża i ojca, jednak na jego opamiętanie się i przyspieszony kurs odpowiedzialności wciąż czekają 21-letnia żona Ewelina i zaledwie 16-miesięczna córeczka Laura.

Rodzice Daniela, Zenek i Danuta Martyniukowie mają już serdecznie dość nieustannych wybryków dorosłego syna, który wiosną trafił do aresztu za złamania zakazu prowadzenia pojazdów i złamanie zasad kwarantanny.

źródło: YouTube TVP VOD

Gdy ojciec wpłacił za niego kaucję i zawiózł do Białowieży, by syn zrozumiał w głuszy, co jest w życiu najważniejsze Daniel nic sobie z tego nie robiąc, wyjechał do Warszawy, gdzie zaliczył kilka imprez, wdał się w konflikt z właścicielami modnej stołecznej knajpy, po czym zawitał nad morze, by kontynuować swoje imprezowe życie.

Młody M. żyje niczym kawaler bez zobowiązań i pewnie, gdyby nie epidemia koronawirusa byłby już rozwodnikiem. Jednak do wyznaczonej na 24 marca rozprawy nie doszło z wiadomych przyczyn.

Żona Daniela M. jest już zdecydowana na rozwód i ma dość ciągłych skandali z udziałem męża, które wpływają na całą rodzinę, przede wszystkim na jej wizerunek. Zenek i Danusia uwielbiają synową i traktują ją jak rodzoną córkę. Zawsze może liczyć na ich wsparcie, również w opiece nad ukochaną wnuczką.

- Nawet Zenek i Danusia są bardziej za nią niż za Danielem, bo dobrze wiedzą, że niezłe z niego ziółko. Zenek nie ma jej za złe, że chce się rozwieść z jego synem. Nie obraziłby się również, gdyby ułożyła sobie życie z jakimś normalnym mężczyzną, który by ją kochał i szanował, a także zaakceptował małą Laurę – powiedział „Super Expressowi” przyjaciel rodziny Martyniuków.

Polecamy także: BARBARA KURDEJ-SZATAN JUŻ NIE MOŻE DOCZEKAĆ SIĘ PRZYJŚCIA NA ŚWIAT SWOJEGO DZIECKA. PRZYSZŁA MAMA PODZIELIŁA SIĘ Z FANAMI SWOIMI PRZYGOTOWANIAMI

Może zainteresuje Cię to: DZIESIĄTE URODZINY HENREGO, ZOBACZ JAK WYGLĄDAŁO PRZYJĘCIE URODZINOWE SYNA ALICJI BACHLEDY-CURUŚ I COLINA FARRELLA

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: CÓRKA IZABELLI SCORUPCO WYGLĄDA OLŚNIEWAJĄCO. ODZIEDZICZYŁA URODĘ PO SŁAWNEJ MAMIE