Jak podaje "expressilustrowany.pl", Zenek Martyniuk pochwalił się dziennikarzom i fanom swoją rezydencją w Grabówce pod Białymstokiem.

Domowe pielesze państwa Martyniuk

YT

Wygląd zewnętrzny rezydencji nie powala na kolana, jednak wnętrza robią ogromne wrażenie. Wszędobylski luksus przyprawia o zawrót głowy.

YT

Nie można się dziwić gwieździe disco-polo, że postanowił urządzić ciepły dom swojej rodzinie.

YT

W prawdzie syn państwa Martyniuk Daniel jest już dorosły, to przytulne gniazdko małżonków zapewne pozwala im odpocząć po ciężkiej pracy, zrelaksować się i spędzić wspólnie czas.

YT

Przy takich wnętrzach, akcja #zostań_w_domu nabiera rumieńców! Piękny dom z ogrodem, to idealne miejsce na odbywanie kwarantanny, ale nie tylko. Wokół domu jest mnóstwo zieleni, co cieszy oko i skutecznie koi nerwy.

YT

Złocenia widoczne wszędzie w kuchni dają efekt niewyobrażalnego przepychu, jednak wiadome jest, że nie wszystkim może się ten styl spodobać.

YT

Ciekawie urządzony pokój Daniela znajduje się na pięterku. Uwite przez niego gniazdko, wygląda jak mini sala kinowa z miejscem leżącym.

YT

Natomiast w sypialni państwa Martyniuk, nie mogło zabraknąć przytulnego kącika dla Cziki!

YT

Wnętrza rezydencji państwa Martyniuk z pewnością pomieściły by jeszcze wiele takich słodkich psinek!

O tym pisaliśmy: Polskie władze mają nowy plan na świadczenie socjalne „z plusem”. Ma dotyczyć tysięcy Polaków, to wielki hit

Zerknij też tutaj: Krzysztof Rutkowski bierze następny ślub. Słynny detektyw zdradził szczegóły dotyczące nadchodzącej ceremonii

Przypominamy o: 12.06.2020. Najnowszy raport Ministerstwa Zdrowia dotyczący koronawirusa w Polsce. Czyżby sytuacja wymknęła się spod kontroli