10 czerwca na świat przyszedł długo wyczekiwany potomek majdanów. Chłopiec, któremu nadano imię Henryk jest trzecim synem Małgorzaty Rozenek-Majdan i pierwszym dzieckiem Radosława Majdana. Ma dwóch braci: Tadeusza i Stanisława, synów Jacka Rozenka.

Od kilku dni w mediach Henio Majdan jest tematem numer jeden, a szczęśliwi rodzice zdążyli się już pochwalić ukochanym synem w mediach społecznościowych. Co ciekawe, Radek Majdan nie może się doczekać, gdy malec podrośnie, bo jak sam zdradził ma już wiele planów treningowych wobec chłopca.

Jak informuje portal Plotek.pl, w sprawie małego Henryka powiedział się już znany wróżbita Maciej, który przewidział, że malec odziedziczy po tacie sportowy talent. Chłopiec ma być kimś naprawdę wyjątkowym!

Wróżbita Maciej przewidział przyszłość syna Majdanów. Choć od przyjścia chłopca na świat minęło dopiero kilka dni już wiadomo, jak ułoży się jego życie

Wróżbita Maciej przez lata zapracował sobie na wizerunek najpopularniejszego astrologa w Polsce. Od długiego czasu jest niezwykle aktywny w mediach społecznościowych, gdzie wypowiada się nie tylko na tematy związane z astrologią i tarotem, ale również o polskiej polityce. Tym razem jednak postanowił wywróżyć przyszłość najmłodszemu z Majdanów – maleńkiemu Heniowi.

fot. Instagram

„Super Express” poprosił Macieja Skrzątka o opinię dotyczącą przyszłości syna Majdanów. Małgorzata Rozenek-Majdan ma powody do zadowolenia.

- Będzie to bardzo inteligentny człowiek, bardzo sprytny. Będzie umiał nawet manipulować. Jedynka z dnia potrafi wywierać wpływ na tłum – stwierdził wróżbita.

Malec ma mieć wiele niezwykłych pasji obok sportu i będzie znacznie mocniej związany z matką niż z ojcem. Świadczyć ma o tym podobieństwo charakterów i podejście do życia.

fot. Instagram

Polecamy także: BARBARA KURDEJ-SZATAN JUŻ NIE MOŻE DOCZEKAĆ SIĘ PRZYJŚCIA NA ŚWIAT SWOJEGO DZIECKA. PRZYSZŁA MAMA PODZIELIŁA SIĘ Z FANAMI SWOIMI PRZYGOTOWANIAMI

Może zainteresuje Cię to: DZIESIĄTE URODZINY HENREGO, ZOBACZ JAK WYGLĄDAŁO PRZYJĘCIE URODZINOWE SYNA ALICJI BACHLEDY-CURUŚ I COLINA FARRELLA

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: CÓRKA IZABELLI SCORUPCO WYGLĄDA OLŚNIEWAJĄCO. ODZIEDZICZYŁA URODĘ PO SŁAWNEJ MAMIE