Joanna Krupa jesienią zeszłego roku po raz pierwszy została mamą i na początku listopada urodziła córeczkę, której z mężem Douglasem Nunesem nadali imię Asha-Leigh Presley. Modelka nie wyobraża sobie życia bez swojej pociechy i niemal nieustanie pokazuje ją na Instagramie.

Tym razem postanowiła zademonstrować, jak wyglądają przygotowania obu pań do lata. Asha-Leigh jest zdecydowanie w wakacyjnym nastroju, a mama wykonała na jej głowie bardzo przydatną i uroczą fryzurkę. Fani są zachwyceni, nie mogą oderwać wzroku od małej dziewczynki!

Asha-Leigh w wakacyjnej odsłonie. Dziewczynka robi furorę na Instagramie nową fryzurką!

Trzeba przyznać, że Joanna Krupa i mała Asha-Leigh wyglądają jak dwie krople wody, a dziewczynka jest tak samo fotogeniczna, jak jej mama i widać, że zupełnie nie obawia się aparatu. Kilka dni temu, znana modelka i jurorka „Top Model” postanowiła zrobić obu mały prezent i przeprowadzić sesję zdjęciową nad basenem.

Dziewczynka wygląda uroczo, szczególnie z nową fryzurką, która jest dla niej bardzo wygodna, szczególnie w upały.

Joanna Krupa doskonale odnalazła się w roli mamy i postanowiła odłożyć na dłuższy czas wszelkie zobowiązania zawodowe, aby móc zająć się malutką Ashą bez przeszkód i być obecna na każdym etapie rozwoju.

Dziewczynka jest główną gwiazdą profilu modelki na Instagramie i kilka dn temu mogliśmy ją zobaczyć w wakacyjnej odsłonie. Joanna Krupa zmieniła córeczce uczesanie, wiążąc jej jasne włosy w dwa kucyki. To uczesanie sprawdzi się szczególnie latem.

źródło: Instagram

Fotorelacja znad basenu, na której Asha-Leigh ma stylowy strój kąpielowy wywołała lawinę rozczulonych widokiem obserwatorów modelki.

- Asiu, Twoja córeczka jest tak śliczna, że to aż niemożliwe.

- Ale jej urosły włoski.

- Podobna do mamusi – możemy przeczytać w komentarzach.

źródło: Instagram

Polecamy także: BARBARA KURDEJ-SZATAN JUŻ NIE MOŻE DOCZEKAĆ SIĘ PRZYJŚCIA NA ŚWIAT SWOJEGO DZIECKA. PRZYSZŁA MAMA PODZIELIŁA SIĘ Z FANAMI SWOIMI PRZYGOTOWANIAMI

Może zainteresuje Cię to: DZIESIĄTE URODZINY HENREGO, ZOBACZ JAK WYGLĄDAŁO PRZYJĘCIE URODZINOWE SYNA ALICJI BACHLEDY-CURUŚ I COLINA FARRELLA

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: CÓRKA IZABELLI SCORUPCO WYGLĄDA OLŚNIEWAJĄCO. ODZIEDZICZYŁA URODĘ PO SŁAWNEJ MAMIE