Na początku listopada ubiegłego roku polsko-amerykańska modelka Joasia Krupa została mamą. Gwiazda bardzo długo odwlekała decyzję o zajściu w ciążę. Jednak gdy już się na to zdecydowała, bardzo chętnie mówiła mediom o swoim przyszłym macierzyństwie i z dumą prezentowała rosnący brzuch.

Joanna Krupa od niedawna jest mamą. Tatą jej malutkiej córeczki jest Douglas Nunes, mąż modelki. Teraz oboje mają okazję sprawdzić się jako rodzice.

Joanna Krupa i Asha-Leigh. Źródło: Instagram
Joanna Krupa i Asha-Leigh. Źródło: Instagram

Asha-Leigh, ich pociecha, jest wprost niesamowita – całkowicie zmieniła świat i jego postrzeganie przez modelkę oraz jej męża, stała się ich oczkiem w głowie.

Joasia Krupa, która od dawna była bardzo aktywna w mediach społecznościowych, wykorzystuje swojego Instagrama do pokazywania kolejnych chwil, które spędza z córeczką. Asha-Leigh ma zaledwie kilka miesięcy, a już podbija serca nie tylko swoich rodziców, ale także setek tysięcy internautów.

Czy Joanna Krupa ma powody do niepokoju?

Asia Krupa kocha nie tylko swoją małą córeczkę, Ashę-Leigh, ale także zwierzęta. Nie od dziś wiadomo, że modelka uwielbia psy i posiada kilka własnych.

Asha-Leigh. Źródło: Instagram
Asha-Leigh. Źródło: Instagram

Joanna często bawi się ze swoją malutką córeczką na podłodze. Wokół nich zazwyczaj przebywają pupile modelki. Nie inaczej było na jednym z ostatnich zdjęć – dwa psy znajdowały się tuż przy mamie i dziecku.

Internauci są zachwyceni słodkimi zdjęciami Joanny Krupy. Niektórzy zaniepokoili się jednak, widząc pewien szczegół. Otóż jeden z psów modelki jest sporych rozmiarów.

„Nie boi się pani o dziecko przy takim psie?” – cytuje Plotek jednego z internautów.

Sama modelka nie odniosła się do wspomnianego komentarza, jednak znalazło się po nim kilka odpowiedzi – ludzie zauważają, że amstaffy (pies Krupy jest mieszańcem w typie rasy – przyp. red.) są godne zaufania i łagodne.

Joanna Krupa i Asha-Leigh. Źródło: Instagram
Joanna Krupa i Asha-Leigh. Źródło: Instagram

„Dzieci i psy. Nie ma nic piękniejszego” – zauważa inny internauta.

Przypomnij sobie o… NARZECZENI NIE TAK WYOBRAŻALI SOBIE DZIEŃ SWOJEGO ŚLUBU. NIESPODZIEWANIE POJAWIŁA SIĘ NA NIM DRUGA PANNA MŁODA

Jak informował portal Życie: POJAWI SIĘ WIELE OGRANICZEŃ, KTÓRE MOCNO ODCZUJĄ PRACOWNICY. TARCZA 4.0 UCHWALONA

Portal Życie pisał również o… BANALNY PATENT NA TO, JAK MOŻNA USTRZEC SIĘ PRZED KRADZIEŻĄ. NIKT SAM BY NA TO NIE WPADŁ