Pochodząca z Rosji Vedenina opowiedziała swoją niesamowitą historię. Kobieta zakochała się po uszy w 18 lat młodszym Nigeryjczyku. Stworzyli zgraną parę, wzięli ślub, doczekali się dzieci i wtedy rozpoczął się koszmar.

Miłość od pierwszego wejrzenia zamieniła się w prawdziwy koszmar

Vedenina pochodzi z rosyjskiej miejscowości Cherepovets. Kobieta była pielęgniarką oraz pracowała także w areszcie śledczym. Pewnego dnia poznała w Internecie Gabriela Segun Ajayie.

Jak wspomina kobieta, na początku pisała z Gabrielem za pomocą internetowego tłumacza. Jednak po kilku miesiącach potrafiła już go bez problemu zrozumieć.

Pewnego dnia Gabriel wyznał, że pochodzi z arystokratycznie rodziny i w swoim regionie jest nazywany księciem. Vedenina nie mogła uwierzyć w jego książęcy tytuł i postanowiła, że sprawdzi to w nigeryjskiej ambasadzie. Okazało się, że Gabriel nie kłamał.

Gabriel, jeszcze podczas naszej internetowej przyjaźni, powiedział mi, że pochodzi ze szlacheckiej rodziny. Miał miano jak nigeryjski książę. Widziałam dokumenty. A w ambasadzie to potwierdziłam – to było interesujące. Ale nie pokochałam go za tytuł ani pieniądze, ale za serce i duszę

- wyznała Rosjanka.

Miłość zamieniła się w prawdziwy koszmar

Rozmawiali przez Internet aż trzy lata, dopiero po tym czasie Gabriel uzyskał rosyjską wizę i odwiedził Vedeninę. Kobieta była zachwycona.

Młodszy od niej o 18 lat mężczyzna kompletnie zawrócił jej w głowie. Vedenina zakochała się po uszy i chciała porzucić wszystko dla swojej wielkiej miłości. Vedenina odwiedziła również rodzinę Gabriela w Nigerii.

W końcu postanowili, że wezmą ślub. Gabriel przeniósł się na stałe do Rosji i znalazł pracę. Para doczekała się nawet dwójki dzieci.

Krótko po narodzeniu bliźniaków Gabriel pojechał w odwiedziny do Nigerii. Tam wydarzyło się coś, czego nikt się nie spodziewał.

Vedenina z dzieckiem. Źródło: webniusy.com
Vedenina z dzieckiem. Źródło: webniusy.com
Vedenina z dzieckiem. Źródło: webniusy.com

Mężczyzna nagle zmarł. Wydarzyło się to w jednym z klubów, gdzie Gabriel poszedł ze swoim bratem. Ponoć miał on atak serca.

Rosjanka kompletnie się załamała po otrzymaniu tych wieści. Została kompletnie sama z dwójką dzieci i straciła miłość swojego życia.

Dzieci Vedeniny i Gabriela. Źródło: naijagists.com
Dzieci Vedeniny i Gabriela. Źródło: naijagists.com
Dzieci Vedeniny i Gabriela. Źródło: naijagists.com

Jak informował portal „Życie: PLOTKI O ELŻBIECIE JAWOROWICZ POTWIERDZIŁY SIĘ. GŁÓWNA ZAINTERESOWANA KOMENTUJE MEDIALNE DONIESIENIA

Przypomnij sobie: KRZYSZTOF CUGOWSKI ZNALAZŁ SIĘ W TRUDNEJ SYTUACJI FINANSOWEJ. „ROK, DWA PRZEŻYJĘ BEZ GRANIA, ALE CO DALEJ?”. JEGO EMERYTURA NIE WYSTARCZA NA WIELE

Portal „Życie” pisał również: DO SEJMU WPŁYNĄŁ WNIOSEK O WOTUM ZAUFANIA DLA RZĄDU. PODCZAS WYSTĄPIENIA MATEUSZA MORAWIECKIEGO PADŁY BARDZO OSTRE SŁOWA