Liczni fani młodego artysty mogą już zacierać ręce, gdyż Marcin Maciejczak postanowił wrócić na scenę muzyczną po swoim nagłym i tajemniczym zniknięciu tuż po finale „The Voice Kids”. Wokalista postanowił zdradzić powody i szczegóły swojej nieobecności. Są naprawdę zaskakujące!

Trzecią edycję „The Voice Kids” wygrał bezapelacyjnie Marcin Maciejczak, którego nazywano nową nadzieją polskiej sceny muzycznej. Charyzmatyczny nastolatek z dużym talentem szybko jednak zniknął z pola widzenia, a dziś wraca i tłumaczy, dlaczego tak długo nie było nic o nim słychać.

Młody gwiazdor „The Voice” zniknął chwilę po finale tzreciej edycji. Dziś wraca i tłumaczy powody swojej absencji

Marcin Maxciejczak zaxhwycił wszystkich widzów „The Voice Kids” swoim pierwaszym singlem „Jak gdyby nic”, które trafiły w gsta nie tylko polskiej ubliczności, ale wielorktoenie trafiał także do zestawienia „the Voice Global”, w którym można zobaczyć najciekawszych artystów ze wszystkich edycji krajowych programu. Marcin postanowił jednak na jakiś czas się wycofać, a dziś wraca z wielkim nowym hitem.

źródło: Instagram

Marcin Maciejczak piosenką „Jak gdyby nic” podbił serca słuchaczy. Piosenka regularnie znadjowała się w notowaniach 20 najczęsciej granych w Poslce utworów, często można ją było również usłyszeć w polskich stacjach radiowych. Po przerwie Marcin Maciejczak wraca z nową piosenką „Deszcz i bez”. O czym jest nowa piosenka?

- Tekst utworu jest naiwną, choć szczerą próbą powstrzymania tego, co nieuniknione. Jak się okazuje podany na dłoni świat może nie być wystarczającym argumentem, aby ocalić, coś, co tylko w teorii miało trwać wiecznie – przekonuje Marcin Maciejczak, cytowany przez Pikio.pl.

Piosenka podbiła już polski YouTube! Warto posłuchać!

Polecamy również: EDYTA GÓRNIAK SPOTKAŁA SIĘ Z MILEY CYRUS. "BYŁAM BARDZO UGOSZCZONA". CZY PIOSENKARKI NAGRAJĄ COŚ RAZEM

Przypomnij sobie o… KATARZYNA KOWALSKA PO RAZ KOLEJNY MIERZY SIĘ Z KRYTYKĄ FANÓW. W OBRONIE WOKALISTKI STANĘLI POLSCY ARTYŚCI

Portal Życie pisał również o… KATARZYNA DOWBOR JAK ZA DOTKNIĘCIEM CZARODZIEJSKIEJ RÓŻDŻKI ODMIENIŁA ICH ŻYCIE. DOM PANI ANETY JEST TERAZ NIESAMOWITY