Dagmara Kaźmierska zyskała popularność dzięki udziałowi w programie "Królowe życia". Od tego czasu jej życie śledzą tysiące fanów. Celebrytka nie stroni od publikowania prywatnych informacji, w końcu to jej codzienne życie i jego problemy są główną tematyką rozrywkowego show TTV.

W "Królowych życia" można poznać Dagmarę jako przebojową kobietę, gotową walczyć z każdą przeciwnością losu. Królowa nie boi się ryzyka i często podejmuje wyzwania.

Do podejmowania różnych wyzwań namawia również swoich znajomych. Przyjaciel celebrytki, Jacek Wójcik, zdradził, że Dagmara kilka lat temu kazała mu zrobić pewną rzecz.

Przyjaciel Dagmary Kazimierskiej wyjawił wstydliwy sekret

Jacka Wójcika mogliśmy poznać w programie emitowanym na TTV, „Królowe życia”. Mężczyzna często towarzyszy Dagmarze Kazimierskiej, gdyż od lat się z nią przyjaźni.

Dagmara Kazimierska, źródło: Instagram
Dagmara Kazimierska, źródło: Instagram
Dagmara Kazimierska, źródło: Instagram

Kilka lat temu Dagmara Kazimierska poprosiła go o coś zaskakującego. Celebrytka podsunęła Jackowi pomysł, aby załatwił sobie „wszywkę”.

Mężczyzna był zaskoczony jej propozycją. Uważał, że nie jest alkoholikiem, pił jedynie okazjonalnie, i żadna „wszywka” nie jest mu potrzebna. Jednak Dagmara wciąż nalegała i prosiła go, aby to zrobił.

W końcu Dagmara postawiła sprawę jasno, albo zrobi to o co go prosi, albo kończą ich znajomość. Mężczyzna finalnie udał się do lekarki.

Dagmara Kaźmierska. Źródło: Instagram
Dagmara Kaźmierska. Źródło: Instagram
Dagmara Kaźmierska. Źródło: Instagram

Jacek Wójcik udowodnił „Królowej życia” swoją przyjaźń

Cały zabieg był dla mężczyzny bardzo krępujący. Po wszyciu Esperalu nie mógł pić alkoholu przez rok. Jednak nie dotrzymał umowy i kilka razy sięgnął po małe ilości alkoholu.

Fakt ten rozwścieczył Dagmarę Kazimierską. Okazuje się, że z wszytym Eseralem nie można absolutnie pić alkoholu, gdyż może to doprowadzić do zawału, wylewu, czy zapaści.

Na szczęście Jackowi nic się nie stało. Ograniczył alkohol do minimum i nie pokusił się już nigdy na żadną „wszywkę”.

Dagmara Kaźmierska z synem. Źródło: fakt.pl
Dagmara Kaźmierska z synem. Źródło: fakt.pl
Dagmara Kaźmierska z synem. Źródło: fakt.pl

Jak informował portal „Życie: PLOTKI O ELŻBIECIE JAWOROWICZ POTWIERDZIŁY SIĘ. GŁÓWNA ZAINTERESOWANA KOMENTUJE MEDIALNE DONIESIENIA

Przypomnij sobie: KRZYSZTOF CUGOWSKI ZNALAZŁ SIĘ W TRUDNEJ SYTUACJI FINANSOWEJ. „ROK, DWA PRZEŻYJĘ BEZ GRANIA, ALE CO DALEJ?”. JEGO EMERYTURA NIE WYSTARCZA NA WIELE

Portal „Życie” pisał również: DO SEJMU WPŁYNĄŁ WNIOSEK O WOTUM ZAUFANIA DLA RZĄDU. PODCZAS WYSTĄPIENIA MATEUSZA MORAWIECKIEGO PADŁY BARDZO OSTRE SŁOWA