Nie da się ukryć, że program telewizyjny „Chłopaki do wzięcia” jest jednym z tych obok których ciężko przejść obojętnie. Wśród widzów wywołuje skrajne emocje i dzieli publiczność. Jedno uważają, że show jest poniżej krytyki, przedstawiając wątpliwe etycznie i estetycznie treści, inni przekonują, że pokazuje prawdziwą Polskę i Polaków.

Jednym z bohaterów programu jest Ryszard „Szczena” Dąbrowski, który niewątpliwie zapisał się w pamięci widzów programu „Chłopaki do wzięcia”. Odsiadujący wyrok w więzieniu mężczyzna podzielił publiczność. Dziś wrócił się do fanów ze zdumiewającą prośbą. Chodzi o pieniądze!

„Szczena” zwrócił się do fanów z prośbą o pieniądze. Czy uzbiera potrzebną kwotę?

Uczestników „Chłopaków do wzięcia” postanowił znów zwrócić się do fanów z prośbą o pieniądze. Taki apel trafił do fanów już miesiąc temu, wywołując wielki skandal. Znany z nadużywania alkoholu i licznych rozbojów, za które był nawet ścigany listami gończymi i za przez które przesiedział kilka wyroków „Szczena” postanowił ułożyć sobie życie z narzeczoną Asią Wielochą, do której niedawno wrócił.

Para postanowiła zamieszkać i żyć u boku matki 35-latka, pani Teresy. W tym celu założyli zbiórkę w popularnym serwisie crowdfundingowym. Jednak za pierwszym razem niewiele wyszło ze zbiórki – do puli wpadło tylko 153 złote.

Zbiórka nie jest opatrzona żadnym opisem. Widzowie programu są w większości przekonani, że pieniądze ze zbiórki pójdą na „imprezowy styl życia” pary. Ryszard deklaruje jednak, że za uzbieraną sumę chce wyremontować dom swojej matki. Nieruchomość jest w opłakanym stanie, brak w niej bieżącej wody. Fani jednak nie wierzą w dobre serce „Szczeny” przekonując, że pieniądze nie zostaną w ten sposób spożytkowane.

Wielu z nich sugeruje, że 35-latek powinien pójść do pracy, na co „Szczena” odpowiedział, że pracuje, odkąd wyszedł z więzienia, jednak jego zarobki są zbyt małe, by było go stać na samodzielnie sfinansowanie remontu.

I będzie wreszcie bieżąca woda

Gepostet von Ryszard Szczena Dąbrowski am Sonntag, 31. Mai 2020

Stara kuchnia

Gepostet von Ryszard Szczena Dąbrowski am Montag, 25. Mai 2020

Kuchnia

Gepostet von Ryszard Szczena Dąbrowski am Montag, 25. Mai 2020

Drzwi

Gepostet von Ryszard Szczena Dąbrowski am Montag, 25. Mai 2020

Jak informował portal „Życie: PLOTKI O ELŻBIECIE JAWOROWICZ POTWIERDZIŁY SIĘ. GŁÓWNA ZAINTERESOWANA KOMENTUJE MEDIALNE DONIESIENIA

Przypomnij sobie: KRZYSZTOF CUGOWSKI ZNALAZŁ SIĘ W TRUDNEJ SYTUACJI FINANSOWEJ. „ROK, DWA PRZEŻYJĘ BEZ GRANIA, ALE CO DALEJ?”. JEGO EMERYTURA NIE WYSTARCZA NA WIELE

Portal „Życie” pisał również: DO SEJMU WPŁYNĄŁ WNIOSEK O WOTUM ZAUFANIA DLA RZĄDU. PODCZAS WYSTĄPIENIA MATEUSZA MORAWIECKIEGO PADŁY BARDZO OSTRE SŁOWA