Dziewczyna martwiła się tym, a jedynym sposobem na złagodzenie stresu było jedzenie.

Jadła w sposób niekontrolowany i bardzo szybko doprowadziło to do pojawienia się dodatkowych kilogramów i otyłości.

Nadmierna waga znacznie zakłóciła życie, ale dziewczyna nie próbowała poradzić sobie z problemem.

Ale to nie powstrzymało Christine od znalezienia troskliwego męża. Mimo to nadal nie wychodziła z domu i bardzo nieśmiało stawiała się publicznie.

A zgromadzone kilogramy doprowadziły do ​​tego, że dziewczyna nie była już w stanie w pełni poruszać się i dbać o siebie w codziennym życiu.

W końcu lekarze ostrzegli Christinę, że jej życiu grozi poważne niebezpieczeństwo. W końcu, jeśli w wieku 22 lat nadal przybiera na wadze, wszystko może zakończyć się bardzo tragicznie.

Dlatego dziewczyna ostatecznie zdecydowała się zmienić swoje życie i złożyła wniosek o popularny program telewizyjny, w którym trenerzy fitness i dietetycy pomagali ludziom schudnąć.

Pierwszą rzeczą do zrobienia było usunięcie nadmiaru tłuszczu. W tym celu operowano Christinę. Po rehabilitacji czekała na długą podróż zmian treningowych i żywieniowych. I dali swoje wyniki.

Ogólnie dziewczynce udało się schudnąć z 320 do 80 kilogramów.

A teraz nie boi się patrzeć w lustro i wychodzić, pamiętając dla siebie główny warunek utrzymania wyniku - systematyczny trening i prawidłowe odżywianie.

Może zainteresuje Cię to: JAK BEZPIECZNIE KUPOWAĆ LEKI? OKAZUJE SIĘ, ŻE SPRZEDAŻ FAŁSZYWYCH LEKÓW JEST DUŻYM PROBLEMEM

Polecamy także: GIS PILNIE WYCOFUJE PRODUKT SPOŻYWCZY ZE SKLEPÓW. SPRAWA JEST BARDZO POWAŻNA

Portal "Życie" informował o: NOWE ZALECENIA DOTYCZĄCE PRZYJĘĆ RODZINNYCH. JAK ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ WESELA I INNE UROCZYSTOŚCI W NAJBLIŻSZYM CZASIE