Zasiłek 500 plus nie jest obecnie przewidziany tylko dla osób najbiedniejszych. Z tego też względu, budzi pewne kontrowersje.

Dla kogo powinien być zasiłek?

Jak się okazuje, programem 500 plus nie są objęte tylko najbiedniejsze rodziny, ale każdy kto złoży stosowny wniosek i spełnia odpowiednie warunki. Z tego też powodu niejednokrotnie zasiłek ten pobierają osoby, które nie mogą narzekać na swój status ekonomiczny. Ten fakt budzi wiele kontrowersji.

Kilka dni temu, bowiem 10 czerwca na świat przyszło trzecie dziecko Małgorzaty Rozenek - Majdan. Gwiazda podzieliła się już swoim szczęściem z fanami.

Henryk, bo tak ma na imię najmłodszy synek celebrytki jest długo wyczekiwanym dzieckiem. Na szczęście zarówno ciąża jak i poród przebiegły bez komplikacji i Małgorzata Rozenek - Majdan wraz ze swoim partnerem Radosławem Majdanem mogą się cieszyć z narodzin maleństwa.

Fani od samego początku ciąży zasypywali Małgorzatę Rozenek - Majdan wieloma pytaniami dotyczącymi dziecka. Para bardzo chętnie dzieliła się na swoich profilach społecznościowych relacjami z przygotowań do narodzin maleństwa.

Instagram: m_rozenek

Co na temat programu 500 plus myśli gwiazda?

Jak informuje portal Pomponik.pl, jakiś czas temu Małgorzata Rozenek - Majdan wypowiedziała się także w jednoznaczny sposób na temat tego, co myśli o programie 500 plus.

- Program 500 plus uważam za sukces. Państwo ma obowiązek pomagać obywatelom, bo po to zostało stworzone. Nie pobieram, choć przyznaję, że robię błąd. Może powinnam pobierać i oddawać na przykład na cele charytatywne? Muszę się nad tym zastanowić - przyznała gwiazda w rozmowie z dziennikarzami „Wprost”.

Jaką więc decyzję podejmie gwiazda w związku z narodzinami kolejnego dziecka? Miejmy nadzieję, że już niedługo Małgorzata Rozenek - Majdan wyjaśni wątpliwości na ten temat.

Instagram: m_rozenek

Polecamy także: BARBARA KURDEJ-SZATAN JUŻ NIE MOŻE DOCZEKAĆ SIĘ PRZYJŚCIA NA ŚWIAT SWOJEGO DZIECKA. PRZYSZŁA MAMA PODZIELIŁA SIĘ Z FANAMI SWOIMI PRZYGOTOWANIAMI

Może zainteresuje Cię to: DZIESIĄTE URODZINY HENREGO, ZOBACZ JAK WYGLĄDAŁO PRZYJĘCIE URODZINOWE SYNA ALICJI BACHLEDY-CURUŚ I COLINA FARRELLA

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: CÓRKA IZABELLI SCORUPCO WYGLĄDA OLŚNIEWAJĄCO. ODZIEDZICZYŁA URODĘ PO SŁAWNEJ MAMIE