Edyta Bartosiewicz wprowadziła w swoim wyglądzie dość wyraźne zmiany. Co na to fani gwiazdy?

Kariera Edyty Bartosiewicz rozwija się nieprzerwanie od wielu lat

Edyta Bartosiewicz przyszła na świat w Warszawie w 1965 roku. Gwiazda wydała do dziś 9 albumów solowych, a jej fani uwielbiają jej twórczość.
Jej pierwsza solowa płyta ujrzała światło dzienne w 1992 roku i od razu uplasowała się wysoko na listach przebojów w naszym kraju.

Najbardziej popularnymi piosenkami wokalistki są takie utwory jak „Sen”, „Zegar”, „Ostatni” czy „Jenny”.

Edyta Bartosiewicz stroni od wywiadów, czy też częstego pokazywania się w mediach. Rzadko również możemy zobaczyć jej zdjęcie w kolorowych magazynach.

Jak jednak informuje portal Pomponik.pl gwiazda bardzo chętnie utrzymuje kontakt ze swoimi fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. To właśnie tam Edyta Bartosiewicz pokazała swoim fanom metamorfozę jaką ostatnio przeszła.

Instagram: edyta_bartosiewicz_official

Gwiazda zdecydowała się na niecodzienną zmianę

Jak się okazuje, gwiazda zdecydowała pożegnać swoje blond włosy i nałożyć zdecydowanie ciemniejsze kolory. Co więcej, Edyta Bartosiewicz nie powstrzymała się także przed dość stanowczym cięciem.

Fani są pod wrażeniem przemiany swojej idolki, a pod postem w którym Edyta Bartosiewicz opublikowała swoją metamorfozę natychmiast pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

- Do twarzy ci w tych włosach! Świetna zmiana;

-Rewelacja;

-Pasuje idealnie. Zazdroszczę tak młodzieńczego wyglądu;

- Super śliczna fryzura;

- Czas się dla Pani zatrzymał. Cudowna - to tylko niektóre z wielu komentarzy, jakie fani zostawili na profilu gwizdy.

Instagram: edyta_bartosiewicz_official

Polecamy także: BARBARA KURDEJ-SZATAN JUŻ NIE MOŻE DOCZEKAĆ SIĘ PRZYJŚCIA NA ŚWIAT SWOJEGO DZIECKA. PRZYSZŁA MAMA PODZIELIŁA SIĘ Z FANAMI SWOIMI PRZYGOTOWANIAMI

Może zainteresuje Cię to: DZIESIĄTE URODZINY HENREGO, ZOBACZ JAK WYGLĄDAŁO PRZYJĘCIE URODZINOWE SYNA ALICJI BACHLEDY-CURUŚ I COLINA FARRELLA

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: CÓRKA IZABELLI SCORUPCO WYGLĄDA OLŚNIEWAJĄCO. ODZIEDZICZYŁA URODĘ PO SŁAWNEJ MAMIE