Zbigniew Hołdys to muzyk, którego osoba wzbudza wśród wielu niemałe kontrowersje. Wszystko za sprawą kilku niefortunnie wypowiedzianych słów, które bardzo poruszyły opinię publiczną, a ich echo do dziś obija się na salonach.

Jakiś czas temu na Twitterze muzyka pojawiło się zdjęcie, które zaniepokoiło jego fanów. Wtedy to zewsząd posypały się życzenia rychłego powrotu do zdrowia.

Na fotografii Hołdys znajdował się w szpitalu. Miał na sobie szpitalną piżamę i siedział na krześle, patrząc jednym okiem w stronę obiektywu – drugie było całkowicie zaklejone opatrunkiem po operacji.

„Po. Za wszystkie dobre słowa dziękuję” – napisał pod zdjęciem na Twitterze Zbigniew Hołdys.

Jak się czuje Zbigniew Hołdys?

Od tamtego czasu wieści o muzyku nieco przycichły. Internauci zastanawiają się, jak czuje się obecnie i czy wrócił już do zdrowia.

Jak się okazuje, mężczyzna poddał się zabiegom operacji zaćmy.

„Wróciłem do domu, spojrzałem na ekran telewizora i zasłoniłem twarz. Blask mnie oślepił. Kolory były tak nasycone jak po LSD, trawa zielona soczystym odcieniem Pantone 356, niebo błękitne niczym woda w basenie na Florydzie” – mówił o odczuciach po operacjach.

Jak podaje Pomponik, teraz Zbigniew Hołdys ma się dobrze i chętnie komentuje obecną sytuację w Polsce. Skomentował m.in. aferę dotyczącą radiowej Trójki. Jego zdaniem usunięcie najlepszych redaktorów to „zalewanie kopalni złota gnojówką”, zaś wystąpienie takiej sytuacji jest „efektem procesu zjeżdżania Polski na dno szamba”.

Zbigniew Hołdys. Źródło: Twitter
Zbigniew Hołdys. Źródło: Twitter

Artysta uważa, że „do cenzury ma podejście oswojone”. Nie ma szacunku do polityków, lecz – jak mówi – nigdy go nie miał.

Zbigniew Hołdys opowiedział także o swojej warszawskiej klubokawiarni „Chwila”. Lokal mocno ucierpiał przez pandemię koronawirusa. Muzyk zdecydował się dalej wypłacać pensje pracownikom, jednak borykał się z problemami finansowymi.

Z pomocą przyszli internauci. Syn Hołdysa, Tytus, pomógł mu założyć zbiórkę na utrzymanie lokalu, która przyniosła oczekiwane efekty.

- Niezależnie od tego, ile pochłonie ofiar, niezależnie od tego, czy sam przetrwam na rynku, pandemia i masowa kwarantanna nauczyła nas wielu rzeczy. Jedne są banalne, tak jak częste mycie rąk, inne mniej oczywiste – opowiadał Zbigniew Hołdys.

Przypomnij sobie o… MINISTER ZDROWIA W OGNIU KRYTYKI. ŁUKASZ SZUMOWSKI MÓWI O KOLEJNEJ FALI. CZEGO ONA DOTYCZY

Jak informował portal Życie: WZRUSZAJĄCY WPIS MAŁGORZATY ROZENEK-MAJDAN. GWIAZDA W PIĘKNYCH SŁOWACH O NOWO NARODZONYM SYNKU

Portal Życie pisał również o… KSIĄŻE HARRY PRZERWAŁ MILCZENIE. PORUSZAJĄCY LIST, W KTÓRYM KSIĄŻĘ MÓWI TAKŻE O SWOIM SYNKU