Xu pojechała do szkoły na skuterze elektrycznym, jadąc po chodniku. Nagle dziecko wyskoczyło przed nią na trójkołowym rowerku. Aby uniknąć kolizji z nim, dziewczyna skręciła w lewo i wpadła na zaparkowany samochód.

Na szczęście Xu nie ucierpiała. Na samochodzie, z którym się zderzyła, było kilka zadrapań. Nastolatka stała przez jakiś czas, nie wiedząc, co robić.

„Hej dziewczyno, nie ma kierowcy. Uciekaj, zanim cię złapią ” - rzucił do jeden z przechodniów, który był świadkiem incydentu. Xu tylko potrząsnęła głową. Rozumiała, że ​​chociaż nie celowo, spowodowała szkody w mieniu innych ludzi.

Dlatego uczennica zdjęła torbę i wyciągnęła papier długopisem. Xu napisała wszystko, co jej się przydarzyło i pozostawiła swój numer telefonu. Potem przymocowała notatkę do przedniej szyby. I dopiero potem pojechała do szkoły.

Kiedy właściciel samochodu zobaczył zadrapania, był wściekły. Jednak wtedy kierowca zobaczył notatkę. Po przeczytaniu gniew mężczyzny zniknął. Postanowił nie straszyć dziewczyny telefonem, ale zachował się inaczej.

Kierowca znalazł szkołę, w której uczy się Xu i opowiedział dyrektorowi całą historię. Mężczyzna poprosił o pochwałę nastolatki za odwagę i odpowiedzialność. Ponadto właściciel samochodu postanowił nie obciążać Xu finansowo, lecz samodzielnie dokonał napraw.

Historia Xu trafiła do sieci społecznościowych. Pochwalono ją przed całą szkołą.

Przypomnij sobie o… HANNA LIS GRATULUJE MAJDANOM NARODZIN DZIECKA. CZEGO ŻYCZYŁA CHŁOPCU?